Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vettétek már természetesnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettétek már természetesnek, hogy a párotok mindig ott lesz és lepődtetek meg azon, hogy szakít?

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vettem már természetesnek, de szakítás nélkül is realizáltam, hogy nem az.

Ez szerintem benne van, ha az ember 12-3 éve van együtt valakivel.

2023. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva, a volt barátom volt meggyőződve róla, hogy akárhogy tojik rám, mellette maradok. Hetente elmondtam pontosan megfogalmazva, hogy mit szeretnék, min javítsunk, mi bánt, mit kéne tenni etc, egyre indulatosabban, szeme sem rebbent. Majd teljesen fel volt háborodva, mikor 'minden előzetes jel nélkül' otthagytam és micsoda szívtelen dolog, lövése sincs, mit csinált rosszul 😂 még a saját haverjai is azt mondták erre, hogy ezt nem gondolhatja komolyan :D
2023. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2es, mi nem ugyanazzal az emberrel jártunk? :D


Nagy nehezen lett barátnője, úgy is, hogy ő nem mer kezdeményezni, most végre valaki kezdeményezett nála (én), akkor ez pipa, van párom, szuper, akkor nincs több dolgom ezzel kapcsolatban. Már egy hét után mondta, hogy mi örökre együtt leszünk. Fenyegetett is sokszor öngyilkossággal, ha azt érzékelte, hogy elveszíthet. Majd végre kidobtam, akkor azt mondta, hogy természetesnek vette, hogy én mindig itt leszek neki. Hát igen, úgy is bánt velem :D Ugyanezt mondta, mint neked, hogy nem volt semmi előzménye, egyszer csak kidobtam. Csak a hülye haverjai meg családja neki hitt :( :D

2023. júl. 14. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fuh, hát az ilyet ütni kell vascsővel:D De legalábbis gyorsan menekülni tőle, mert rohadt toxikus.
2023. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Erről én kèrdeztem is hogy mit lehetne tenni hogy kapcsolatban változzanak ne akkor amikor már kidobtam. Mindig szakitás után jön rájuk csak hogy engem is figyelembe vesznek.

Viszont en már csak akkor szakitok mikor már tenyleg kidobom. Azaz ilyenkor már hiaba kapar bármelyik.

De ezt már úgy unom, hogy ilyenek.

2023. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Viszont en már csak akkor szakitok mikor már tenyleg kidobom."

Láttam erről egy jó videót, egy pszichológus elmagyarázta, hogy miért van az, hogy csomó nő látszólag rezzenéstelenül szakít és utána egyből kisimultabb/boldogabb. Amire a pasik mutogatni szoktak, hogy a nőnek nem is volt fontos az egész és szívtelen, ő meg össze van törve.. Nem. Csak mire a nő eljut oda, hogy ténylegesen szakít, már hetvenszer jelzett és ignorálták és ekkorra már lezárta magában. Csomó pasi tényleg nem veszi komolyan a párját, amíg el nem szakad a cérna.

2023. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kitana. ***** válasza:
Igen, de utólag már örülök neki, hogy így tett.
2023. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt még, éreztem előre, hogy le fog lépni. Utólag azt mondom, hála az égnek.
2023. júl. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!