Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar a volt párom? Kikészí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a volt párom? Kikészíteni vagy újra együtt lenni?

Figyelt kérdés

Korábban már feltettem ezt a kérdést, csak kiegészíteném: Egy rokoni születésnapon voltunk a családdal és a párommal kb. 3 hete. Ott az egyik nem rokon hölgy is ott volt, akire valamiért féltékeny a párom. Váltottam vele néhány szót a társaságban, nem külön vele, szúrta a párom szemét és láttam, hogy féltékeny emiatt. Ezt én másnap a közösségi médián privát üzenetben megvitattam egy barátommal, hogy jogos e a párom féltékenysége. Ö kért a hölgyről képet, hogy lássa kiről van szó, aztán mondta, hogy szép nő és dekoratív amit én helyeseltem. Ezt az üzenet váltást látta a párom, úgy, hogy felturta a telefonom éjjel. Elküldött engem, szakított velem. Mondta, hogy látni sem akar, megcsaltam mert a hölgyről beszéltünk, de semmi durván. Letörölt minden közösségi helyről. Aztán most a tesómnak és a barátjának Elküldte a barátommal való beszélgetéseket amit ő magának lementett. Közben beszélt a tesóm barátjának arról, hogy volt egy szeretője amiről én tudok és én is anno féltékeny voltam rá, mert egy helyen dolgozunk. Sosem volt már semmi amikor mi együtt voltunk, de most elkezdte mondani, hogy tetszik neki a srác és hogy mindennap nézi. Szerintem direkt mondja tesóm barátjának mert tudja, hogy általa vissza jut hozzám és tud ezzel idegesíteni, mert tudja, ki nem állhatom a srácot. Az önbizalmamnak rosszul esik, hogy róla beszél de nyilván ezt ő tudja.

Azóta már 2x hívott fel engem a volt párom, igazából már rákérdezett arra is, hogy hogyan állnék ezekhez a nő dolgokhoz ha mi újra kezdenénk? Illetve azóta többször is mondta, hogy mennyire megbántottam. Én tulajdonképpen nem keresem őt sehogy, talán ez bosszantja és ő hívott azóta, de csak ilyenek miatt. Illetve egyre többször beszél erről a volt szeretőről, nyilván idegesíteni akar, hogy neki tetszik stb.

Menthető lenne ez a kapcsolat? Tényleg ennyire megsértettem?


2023. júl. 23. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írd le mit írt a haver és te neki vissza szóról szóra és akkor talán megtudom állapítani, hogy mennyire sértetted meg.
2023. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem menthető, megsértetted, dráma queenek vagytok mindketten.
2023. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát de ha azt írtad volna hogy ronda a nő akkor meg hazug lennél. Szegény nő se tehet róla hogy jól néz ki, attól még nem kell elrohanni ha megjelenik valahol. Szerintem amúgy menthető.
2023. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem tök mindegy, mit akar? Ezzel az undorító hulladék személyiségével mindenképp kikészít, ha ez a céja, ha nem. Ha van egy kis eszed soha többet hozzá se szólsz.
2023. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megértem a jogos féltékenységet de ez szerintem már nagyon beteges. Szerintem ne akarj békülni.
2023. júl. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!