Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a mondat?

Figyelt kérdés

“A szexualis kapcsolatra való igényét nehéz kielégíteni es ez veszélyezteti a házasságát”

Hogyhogy szexualis igényét nehez kielégíteni, sok kapcsolat kell, vagy sok szex?


2023. júl. 24. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Egyikse

Pl szexuális igeny lehet oralis sex vagy anál sex stb.

Ha a masik fel nem akarja ezt a masiknak megtenni akkor az az igény nincs kielégítve.


Es ha nincs kielégítve nem boldog es ezért akár el is válhat.

Remélem érthető voltam

2023. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem átlagos igényei vannak, jelentsen ez bármit (lehet magas libidó vagy extremitásokra való igény), amihez egy átlagos partner nem elég.
2023. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jéj mekkora tok hülyék vagytok hogy lepontoztatok.

Nyomorultak. Segitek aztan ez a hála

2023. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En felpontoztalak 😉
2023. júl. 24. 13:54
 5/6 A kérdező kommentje:

Es ha en hajlandó vagyok lefeküdni vele ahányszor, megis hogy lehet, hogy megis igénye van többre?

Miert nem eleg amit en nyújtok?

Oralban jó vagyok de az anált nem szeretem, lehet ez az ok?

2023. júl. 24. 13:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy az, hogy massal is igényli ?
2023. júl. 24. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!