Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez a mondat? Engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a mondat? Engem nem érdekel ha cigizel, ha nem, te életed szervezeted te tudod mit csinálsz.

Figyelt kérdés

Az exem aki eljegyzwtt anno ugy fogalmazott nem szeretne ha majd öregen krákognék mellette es meghalnék. Tegyem le. Neki olyan kell aki nem cigizik.


A barátom meg a fentit mondta.

Nekem olyannak tűnik valahogy mintha azt mondta volna felőle akár fel is fordulhatnék, nem érdekli. vagy rosszul látom?


2022. máj. 8. 17:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Hosszútávra nem tervez veled.
2022. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szól bele mit csinálsz a szervezettedel... Felnőt ember vagy eltudod dönteni mivel mérgezed magad...


Miért kell kiforgagni a szavait?

2022. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul látod, aki szeret, attól ez a mondat arról szól, hogy úgy fogad el, ahogy vagy. Az exed pedig azt mondta, hogy változz meg, mert így nem tetszel.
2022. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Az exed attol felt felelosseget kell vallalnia erted, a te hulyeseged karat neki kell megfizetnie. Emiatt kontrollalni akart. Veled tervezett. A mostani nem akar kontrollalni, szabad valasztast hagy neked. De aki ilyen, az maganak is megengedi a szabad valasztast. Ha terhere lesz a problemad, otthagy.
2022. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Adom a 2.válaszát.
2022. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

2 nem kiforgatom hanem a jelentestartalmat keresem!

Tesom gyereke meg azt mondta nekem, ne cigizz mert nem akarom hogy beteg legyél nem akarom hogy meghalj.


Már megint másabb a jelentestartalom

Es a barátomé nekem kérdőjeleket hagy bennem

2022. máj. 8. 18:05
 7/22 A kérdező kommentje:

4.pedig nem is irt hulyeséget. Exem tenyleg tartott attol hogy majd járkálhat hozzám a korhazba meg stb

Hasonlokat várok a barátomra vonatkozoan

2022. máj. 8. 18:06
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Te egy nagyon túlreagálos nő lehetsz... 2. Voltam
2022. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Ne cigizz proli retek

Ennyi

2022. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy felnőtt ember vagy, tisztában vagy azzal, hogy mit kockáztatsz. Ha neked fontosabb a dohányzás mint az egészséged meg az életed, akkor ő ezt elfogadja. Sem többet sem kevesebbet nem jelent.
2022. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!