Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hasonló a habitusotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hasonló a habitusotok szokásaitok?

Figyelt kérdés

Pl ő sokar alszik te nem,

Ő lassabb te pörögsz, ő passzívan pihen te aktívan stb..


Mennyire működik jól?


2023. júl. 24. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Attol fugg.

Ha elvegzi a hazimunkat is aki sokat pihen, sot programokat is szervez, akkor mukodhet

2023. júl. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen más a habitusunk.
2023. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég más a habitusunk. Én aktívan pihenek, ő passzívan. Megoldás: amikor közös programot csinálunk, akkor én kicsit lelassítok, ő egy kicsit felgyorsul - pont annyira, hogy még mindkettőnknek élvezhető legyen, ezt ki lehet tapasztalni. Az olyan programokat amiket csak az egyikünk szeret, megoldjuk külön, nincs ezzel probléma, vannak barátaink, társaságunk, de egyedül is tök jól elvagyunk.

Másik példa az alvás, ő csak háttérzajra tud elaludni, így valaminek mindig mennie kell, ezen kívül borzasztóan horkol. Én csak csöndben és sötétben tudok jól aludni, meg mozgok állandóan, nem jó velem aludni :D Megoldás: külön alszunk, azóta sokkal kipihentebbek vagyunk, az intimitás se tűnt el emiatt.

Mindketten elég praktikusan állunk a dolgokhoz, ha valami nem megy, akkor addig agyalunk amíg találunk rá megoldást.

2023. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amiben eltérőek vagyunk, abban igyekszünk alkalmazkodni egymáshoz, vagy csináljuk külön. Tipikusan ilyen a hobbi. Párom nagyon szeret mozogni, kisebb túrákra el is megyek vele, de van olyan, mit én nem bírnék, akkor ő megy egyedül. Én szeretek társaságba járni, ő inkább magának való, de rövid távon ő is tud csatlakozni hozzánk, pláne ha csak egy két baráttal ülünk be dumálni valahová és nem nagy társaságban vagyunk.

Ami az alvást illeti, ebben össze tudtunk csiszolódni, maximum hétvégén ő tovább alszik, akkor én hagyom és inkább teszek-veszek, vagy ha valamelyikünk ledől délután szundítani, akkor nyilván nem zavarjuk a másikat, de olyan is volt már, hogy ledőltünk inkább egymás mellé. Szóval alkalmazkodás és elfogadás, ennyi a kulcs.

2023. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!