Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem valami hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem valami hiányzik a kapcsolatunkbol de nem tudom mi az, veletek volt mar hasonló?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, minden klappol alig veszekszünk együtt élünk de valahogy ugy érzem hiányzik valami. Valami kicsi dolog valami + és ez gatol meg hogy megkérjem a kezét. Már a 28. Oldalt nézem hogy "Honnan tudom hogy ő az igazi". Félek a jövőtől hogy hibát kovetek el ha elveszem feleségül de nem értem miért érzem ezt. Ezt az ember tudja egyből hogy na most megtaláltam az "igazit"?
2023. márc. 19. 08:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Erről eszembe jutott egy Igy jártam anyátokkal részlet. [link]
2023. márc. 19. 08:12
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen ezt érzi az ember.

Én is elég sokáig így voltam, hogy voltak kapcsolataim, amikben boldog voltam, de valahogy mégis hiányzott valami, nem éreztem azt hogy ezzel a lánnyal akarom leélni az életemet.

Aztán végül szerelmes lettem egy lányba és akkor rájöttem, hogy az teljesen más, semmi nem érdekelt, csak az hogy vele legyek, vele akartam lenni örökre, nem érdekelt mások véleménye se stb. Aztán kiderült hogy mentális beteg, emiatt egyre toxikusabb lett a kapcsolat és kénytelen voltam szakítani

2023. márc. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oh ez szomorú, sajnálom.
2023. márc. 19. 08:19
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha valami már most hiányzik a kapcsolatból, akkor nem érdemes összekötni az életedet vele.
2023. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Soha nem leszel semmiben biztos egész életedben.

Szerintem az a baj, hogy elmúlt nálad a rózsaszín kod és egyből a szerelem hiányának éled meg, ahogyan a legtöbb férfi.

Beszelgessetek, menjetek randizni, legyetek külön. Aztán rá fogsz jönni, hogy ami hiányzik, valóban szükséges e vagy nem pótolható és akkor szakitasz.

2023. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem vagy teljesen boldog vele, nem kell megkérni a kezét. Nem engedj a társadalmi nyomásnak, ha nem érzed biztosnak.
2023. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Soha nem jó,ha előtör a lelked mélyéről ez az érzés.Legtöbbször azt jelenti,nem vagy jó helyen.

Ha majd beleszeretsz valakibe úgy igazán,megérted a lényeget.

2023. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy dilemma ez, ha egyébként meg jól megvagytok, de ezt neked kell eldönteni. Ha maradsz, egész életben ott lesz a kérdőjel, hogy lehetett volna jobb? Vagy mész és keresgélsz, akár életed végéig valamit, amiről sokan csak feltételezzük, hogy létezik.
2023. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!