Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom el megy 1 hétre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el megy 1 hétre Ozorára?

Figyelt kérdés
Elég friss a kapcsolatunk, egy hétre el megy Ozorára, előtte életemben nem halottam ilyen fesztiválról, azt mondta nem lesz internet meg térerő meg még a telefonját se tudja tölteni, ( nem is zaklattam volna hagy érezze jól magát, de azért egy jól vagyok üzenetre számítottam) biztos így van de egy kicsit el gondolkoztam, volt valaki ? Érdemes aggódni ? Vagy helyesen teszek ha meg bízok benne?
2023. júl. 24. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Ha hazatér és megváltozik a viselkedése, akkor gondolhatod, hogy valami nem stimmel, addig ne aggódj fölöslegesen (szerintem).
2023. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Ha hiányzol és számítasz neki megtalálja a módját hogy keressen. Nem hiszem hogy nem pótolt téged. Ha egyedúl megy vagy haverokkal, egy fesztiválon a legtöbb pasi annyi nőt húz fel amennyit tud.
2023. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ozora? 😂 1 hétig szanaszét lesz csapvabaszvalőve.

Ozora az egyik legnagyobb drogos fesztivál.

Gratulálok a párválasztáshoz. 👍😂

2023. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem mentek együtt?


Ha tényleg drogos fesztivál, akkor amint visszatér dobd ki.

2023. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1/igen tudom, de nem az erősségem a várakozás

2/ hmm erre nem tudok mit mondani

3/ nem egy drogos legalja gyerekről van szó, életébe először megy mert kiváncsi

4/ mert nem szoktam bulizni, egyáltalán nem az én műfajom, nem szokott drogozni remélem nem most fogja elkezdeni :S

2023. júl. 24. 20:40
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Ozorán tiszta ember szerintem még sosem járt.
2023. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nincs benne tapasztalatom, de ha ki is próbálná próbálja még fiatalok vagyunk, én a megcsalás miatt jobban izgulok
2023. júl. 24. 20:54
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Aggodj majd kerülj kórházba!
2023. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Hülyeség, hogy ne lehetne részt venni rajta "tisztán". Ha pedig még csak nemrég jöttetek össze, normális, hogy már megtervezte ezt a nyári programot!


" Érdemes aggódni? " MI? Miért jobb, ha aggódsz? Érdemes? Mi mást tudnál tenni, mit bízni benne? Ha ennyit nem bírsz elviselni, ne randizz vele.

2023. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Ezt a kérdésedet olvastam, az egyik fb csoportban. Azt hittem kamu. De ezek szerint nem. Hát figyelj, dobd a francba a srácot. Tudjuk mit fog ott tenni.
2023. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!