Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a legtöbb párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a legtöbb párkapcsolatnak úgy működnie mint egy rossz házasság?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, ha egy bizonyos idő eltelik az emberek úgy kezelik a párjukat mint tulajdonukat. Pl sok kérdés ovlt itt is, hogy vki mondjuk amásik nélkül akart menni bulizni, és ezt rossznak találták. Miért? miért ne mehetnék én apasim nélkül, és ő is nélkülem? aztán majd megyünk együtt is. Miért ne lehetnének fiú spanjaim attól hogy van barátom? nem kell ebbe semmi rosszat belelátni. És miért akar mindenki irányítani? a legutóbbi kapcsoaltomban(sok más mellett) ez volt az egyik legrosszabb. néha már úgy éreztem hogy mégcsak nem is házasság, de mintha az aoám akart volna lenni. Amíg fiatalok vagyunk miért nem lehet egy normális, laza de hűséges kapcsolatot teremteni két ember között?

ahogy elhallgattam pár ismerősömet ez a pasiknak is nagy dilemma, ezért nem akarnak belemenni egy kapcsolatba, amit nem is csodálok. A nők is ilyen kitulajdonítósak tudnak lenni?:)


2010. okt. 14. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én áldom a sorsot, hogy senkinek sem kellek, és így örökre egyedülálló maradok!
2010. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"miért ne mehetnék én apasim nélkül, és ő is nélkülem?"


Bizalmatlanság. Hűtlenség. Színájáték.


"nem kell ebbe semmi rosszat belelátni."


Először tedd fel magadnak a kérdést: te minden aggodalom nélkül elengednéd-e a párodat egyedül egy buliba? Mert a kérdésednek csak akkor van bármilyen erkölcsi alapja, ha igen.


"A nők is ilyen kitulajdonítósak tudnak lenni?:)"


Ha tudnád, mennyire... de, ami rosszabb: a nők olyan dolgokat képzelnek el, amik nincsenek is a valóságban.

2010. okt. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Színjáték... hát ezaz. ezért a kérdésem. egy normális kapcsolatban nem kéne színjátéknak és hazugságnak lennie. bizalmatlanság. rögötn elsőre? ha már csinált valami hülyeséget akkor megértem, de én még soha senkit nem csaltam meg, pedig azért lett volna rá alkalmam, akkor miért nem kapok bizalmat? hűtlenség... aki hűtlen annak nem kell körülmény, ha félre akar, félre fog dugni.



igen, elengedném. el is engedtem. -meg is csalt, de az más kérdés, már nem vagyunk együtt különböző okokból. ettől függetlenül a következő bartomat is el fogom engedni, hiszen attól hogy az exem egy s*ggfej, még neki nem kell annak lennie. egy esélyt mindneki kap, ha elb*ssza akkor vége. ha valaki meg akar csalni, úgyis megfog. sőt mondok jobbat: ha valaki meg akar csalni az minél hamarabb csinálja, annál könnyebb lesz az orrára vágnom az ajtót.


ez elég kiábrándító, akkor már értem miért féltek a kapcsolatoktól :)

2010. okt. 14. 17:21
 4/13 anonim ***** válasza:

"hát ezaz. ezért a kérdésem. egy normális kapcsolatban nem kéne színjátéknak és hazugságnak lennie."


Nem tudom, neked mi a véleményed, én azt látom, hogy a kapcsolatok zöme (több mint a fele) nem azért jön létre, a felek nem azért vannak együtt, mert szeretik egymást, hanem divatból, vagy érdekből. Ezek után "normális kapcsolat"-ról beszélni elég körülményes.


"ha már csinált valami hülyeséget akkor megértem, de én még soha senkit nem csaltam meg, pedig azért lett volna rá alkalmam, akkor miért nem kapok bizalmat?"


Ez embernek - de főleg egy átlagos férfinak huszonéves korban - sokat számít a haverok véleménye. Többet, mint a szerelem ereje (már ha egyáltalán van). Na most, ha haverok azt mondják, és a társadalom is azt sugallja, hogy vigyázz, mert meg fog csalni a barátnőd, akkor nehéz elmenni szó nélkül a dolgok mellett, mert az ember figyelmét szüntelenül felhívják erre a lehetőségre, nehezen tud másra gondolni. A tetejében még ott van, hogy ha egy rendes fiú kifog egy rendes lányt (vagy fordítva), akkor lehet, hogy görcsösen fog ragaszkodni hozzá, hogy el ne veszítse, ha már egyszer megtalálta.


A mondandód második felére lényegében ugyanez az indoklásom.


"

ez elég kiábrándító, akkor már értem miért féltek a kapcsolatoktól :)"


Nem mondtam, hogy az összes nő ilyen, és hidd el, sok férfi szívesen lenne párkapcsolatban, teljesen hűségesen, csak - megint a mai társdadalomra hivatkozva - nekik vajmi kevés esélyük van párt találni.

2010. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szval teljesen esélytelen hogy egy párkapcsoalt úgy működjön ahogy kéne neki, különböző indokokkal. köszönöm, a rózsaszín felhő ezennel elszállt, a buborék kipukkant. Legalább mostmár nem is várom, akkor nem is csalodhatok akkorát.
2010. okt. 14. 17:35
 6/13 anonim ***** válasza:

"szval teljesen esélytelen hogy egy párkapcsoalt úgy működjön ahogy kéne neki"


Konkrétan hogyan kellene működnie?

2010. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát nem hazugsággal, álarcokkal, színjátékkal, bizalmatlansággal és a másik folytogató visszatartásával.
2010. okt. 14. 17:43
 8/13 anonim ***** válasza:

"hát nem hazugsággal, álarcokkal, színjátékkal, bizalmatlansággal és a másik folytogató visszatartásával."


No, ebben egyetértek. De a helyzet az, hogy egy ilyen XXI. századi társadalomban már csak ez marad a többségnek. Nekünk, fennmaradó kisebbségnek meg keresgélni kell. Ne feledd: ha 100 emberből 2 rendeset találsz, már piszok mázlista vagy. :)

2010. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tökjo, fényes jövőkép köszönöm :D
2010. okt. 14. 17:53
 10/13 anonim ***** válasza:

"tökjo, fényes jövőkép köszönöm :D"


Senki sem mondta, hogy a boldogság magától jön. Azért tenni is kell. Kitartás. :)

2010. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!