Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a legtöbb párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a legtöbb párkapcsolatnak úgy működnie mint egy rossz házasság?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, ha egy bizonyos idő eltelik az emberek úgy kezelik a párjukat mint tulajdonukat. Pl sok kérdés ovlt itt is, hogy vki mondjuk amásik nélkül akart menni bulizni, és ezt rossznak találták. Miért? miért ne mehetnék én apasim nélkül, és ő is nélkülem? aztán majd megyünk együtt is. Miért ne lehetnének fiú spanjaim attól hogy van barátom? nem kell ebbe semmi rosszat belelátni. És miért akar mindenki irányítani? a legutóbbi kapcsoaltomban(sok más mellett) ez volt az egyik legrosszabb. néha már úgy éreztem hogy mégcsak nem is házasság, de mintha az aoám akart volna lenni. Amíg fiatalok vagyunk miért nem lehet egy normális, laza de hűséges kapcsolatot teremteni két ember között?

ahogy elhallgattam pár ismerősömet ez a pasiknak is nagy dilemma, ezért nem akarnak belemenni egy kapcsolatba, amit nem is csodálok. A nők is ilyen kitulajdonítósak tudnak lenni?:)


2010. okt. 14. 17:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem, ez eddig is világos volt. de mikor az ember kezdi őgy érezni, hogy már nem csak a világ, de saját eszmrendszere is a képébe röhög és hátráltatja, akkor gáz van. és elgondolkozik azon hogy lehet mégis ő csinál valamit nagyonnagyon rosszul =)
2010. okt. 14. 18:02
 12/13 anonim ***** válasza:
A saját eszmerendszered sosem fog a képedbe röhögni. :) Az mindig kitart melletted, mert az tulajdonképpen te megad vagy. Ez jusson mindig eszedbe: az emberek és az érzések jöhetnek-mehetnek bármerre, de a saját értékrended, önbecsülésed az, amit te irányítasz, és csakis a tiéd. Mindig ott lesz melletted.
2010. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
remélem a jövőben kicsit többre megyek vele mint eddig :D
2010. okt. 14. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!