Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elment vacsorázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elment vacsorázni egy pasival pénzért, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Már egy 3 hónapja együtt vagyunk, régen volt egy sugardaddyje, felvette vele újra a kapcsolatot és elmentek vacsorázni, szerencsére a parom ezt elmondta elore es egy nyomkovetot tettem a telefonjara, tenyleg csak az etterembe mentek majd vissza ide.

Nem tudom mit csináljak. Lesokkolt a dolog, nem tudom hogy kommunikaljam le.



2023. júl. 30. 14:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék.

Nálam az ilyen nem fér bele.

2023. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek van igaza, egyszer majd bejelenti, hogy talalt egy jobbat és lelép. Nekem már az is furcsa, hogy párkapcsolatban van és eljár pénzes csávóval randizgatni.


És hogy közölte Neked m, hogy ő most megy vacsorázni?

2023. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta csak a pénzért ment el. Én is ezt érzem, de nem tudom hogy tudok-e reálisan gondolkozni. Szeretem őt.
2023. júl. 30. 14:55
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő veled őszinte volt, szóval neked itt két opció van. Belefér neked? Akkor sok boldogságot? Nem fér bele? Akkor ennek a kapcsolatnak nem valami stabil a jövője.
2023. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ő sugardaddyzik, te meg nyomkövetőzöl.

Taps mindkettőtöknek.


Eltudom képzelni hogy valaki olyan szorult helyzetbe kerüljön,hogy egyébként teljesen artatlan dolgot csináljon pénzért, de én ezt mindenképp megbeszélném a párommal, és ha nem tetszik neki, akkor nem tenném.


Amúgy meg ki az a barom aki azért fizet hogy meghívhassa a nőt egy ebédre??? Hogy ilyet egyedülállóként miért nem találtam soha...

2023. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem létfontosságú az a pénz amit fizetett. Menni akart, nem kérdezte meg mit gondolok erről. Én csak kiváncsi voltam, hogy tényleg odamennek-e.
2023. júl. 30. 14:59
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Eleve olyannal sem jönnék össze, akinek “sugardaddyje” volt, nemhogy még elnézzek neki egy ilyet. Ma egy vacsora, holnap egy közös hétvége…
2023. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Tesó, dobd ki a francba, mit hisztizel ezen ennyit? Ha talál jobbat és pénzesebbet, úgyis dobbantani fog, mert nekem úgy tűnik talonba vagy.
2023. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám. Mellettem ne futkozzon másik palival... Ez a nyomkövetés meg vicces. Mert szerinted a kocsijában, vagy a mosdóban nem tudnak lenyomni egy gyors menetet? xD
2023. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dugnak is nem csak vacsora
2023. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!