Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Hogy viselnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy viselnétek, ha a barátnőtök hetente többször bébiételt vacsorázna fogyókúra miatt?

Figyelt kérdés
Mondjuk heti 3x, amikor leültök este enni, akkor ő előveszi a szép kis két-három üvegét, és elkezdi enni előttetek pl. a marhahúsos édesburgonyás ételét.

2019. máj. 21. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélnék vele, hogy ennek semmi értelme, ha meg nem lehet meggyőzni ész érvekkel, akkor meg nem tudok mit tenni, ha neki az jó akkor csinálja
2019. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nyugtaznam, hogy ostoba agyhalott, es nyugodt szivvel mondanek le a kapcsolatrol.
2019. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Két-három üvegét??! :) Hol itt a fogyókúra? :) Nagyon kezdő, és nagyon elkeseredett lehet ez a lány, fingja sincs a diétáról... Nem vagyok férfi, de én nem ezt javasolnám, hülyeség, úgy ahogy van. Lehet, Jennifer Anistonnak ez bevált, de nem így! ... :)
2019. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább állítsa össze dietetikussal az étrendjét.

Bébiételt enni egy nagy pénzkidobás.

2019. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen eszek babakaját, de nem diéta miatt, hanem mert ízlik :D

Persze nem rendszeresen

2019. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Enyém nem csinálna ilyen hülyeséget, mert tudná, hogy hatékonyabb diéta is létezik.
2019. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Undoritó! Ha fogyni akar akkor sportol jon ne igyon cukros üdítőket és egyen sok zöldséget gyümölcsöt mint egy normális ember!
2019. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szednék neki egy adag marhát, édesburgonyát, beverném a turmixba, majd prezentálja az eredményt közölném vele, hogy ha már fogyózik, akkor rágjon, úgy legalább kalóriát is éget, ha már a kaja is meg az adag is ugyan az.

32/f

2019. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nőként szólok bele, de fordított esetben eléggé elképednék... én megpróbálnám lebeszélni róla. Drága is, nem is hiszem, hogy annyival jobb lenne, mint más készen kapható ételek, de még jobb lenne, ha ő maga főzne vmi marhahúsos-édesburgonyás cuccot.
2019. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem néhány bébiétel tápanyagtartalmát. 100 grammban van általában 2-4 gramm fehérje és 8-12 szénhidrát.

Ha fogyni akar, akkor este már pont fordított arányban kéne bevinnie a fehérjét és szénhidrátot.

Csak érdekességképpen, minden tavasszal szálkásítok 6-8 hétig, ilyenkor 90+ kg-os férfiként az egész napos szénhidrátbevitelem maximum 70-80 gramm. Ő meg 3 db 190 grammos üveg bébiétellel csak vacsorára megeszik 50-60 gramm szénhidrátot. Ehhez elég tudatlannak/tájékozatlannak kell lenni.

2019. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!