Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a barátnőtök elmenne egy sráccal vacsorázni?

Figyelt kérdés
kitzárólag vacsora, és nem csak ketten voltak
2014. máj. 12. 12:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

1. variáció: gratulálnék a srácnak és átengedném neki örökre... :-)


2.variáció: elmennék egy nővel vacsorázni... :-)

2014. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Táskába ruhát, egyebeket szépen összecsomagol, "Legjobbakat!" :)
2014. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
de jó, hogy a pasim toleránsabb, ha baráti vacsiról van szó.
2014. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha üzleti semmit. Ha családi semmit. Ha barátokkal akkor annak nem örülnék.
2014. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Ha családi vagy munkakapcsolati akkor nincs gond de ha baráti és te otthon maradtál akkor elgondolkoznék.
2014. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem egy randevú meghívásra mondott igent hanem üzleti,haveri,osztálytalálkozói,családi vacsoráról van szó akkor max jó étvágyat és szórakozást kívánnék,ha randizni megy akkor az előző kívánságokat kiegészíteném egy sohanapjára szóló viszláttal is
2014. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csak ketten voltak, akkor miért nem úgy kérdezed, hogy: mit csinálnátok, ha egy barátnőtök elmenne a barátaival vacsorázni?


Szerintem a kettő között azért van különbség. Ha tényleg ketten mennek, akkor már gáz van. Nem feltétlenül kell ilyenkor csak arra gondolni, hogy el akarja csábítani a barátnődet, az viszont biztos, hogy a srácnak (vagy a barátnődnek) van valamilyen problémája (akár magánéleti) és muszáj valakivel megbeszélnie.

2014. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy a történteket esetleg úgy is meg lehet fogalmazni, hogy elment egy társasággal vacsorázni, ahol ott volt ez a bizonyos srác is, akire te okkal vagy ok nélkül féltékeny vagy egy kicsit?


Mert nekem így azért mindjárt máshogy hangzana ugyanaz a történet.

2014. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%
biztos hogy nem engedném el, ha elmegy kidobom az utcára a cuccait, nekem ne enyelegjen más pasikkal vacsora közben az már bőven túlmegy egy határon
2014. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

3-diknak, aki feltehetőleg nő... :-)


Szerintem az eléggé toleráns, ha én egy másik nővel elmegyek vacsorázni... :-)


(a valóságban leszarom ki kivel mikor miért és mit csinál :-))

2014. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!