Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vége van egy párkapcsolatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vége van egy párkapcsolatnak akkor vissza kell adni egymásnak azokat a dolgokat amiket adtunk a másiknak?

Figyelt kérdés
ezt mindenki máshogy mondja nekem és most már tudni szeretném hogy mi is a teendő akkor ha netán szakítok a pasimmal
2010. okt. 14. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed.
2010. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Apfelbaum válasza:
Én a te helyedben visszakérném a saját cuccaimat, amiket meg ő hagyott nálam, eladnám az E-Bay-en.
2010. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell. Én nem várnám el. Amit neki adtam az maradjon az övé, emléknek, nem akarnám visszakérni. De miylen ajándékokra gondolsz? Sztem max ilyen eljegyzési gyürűt kéne..xD
2010. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
az ajándékokat nem. szerintem. ez a normális. én amúgy ha meg akarnék szabadulni a nyomaitól, szétverhetném az egész szobámat, mert pl. ő festette ki...
2010. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 nagyviri ***** válasza:
Beszéld meg vele, ez egyénfüggő. Én szakításkor a vőlegényemnek csak a jegygyűrűt adtam vissza, a többire azt mondta, hogy nem kéri. Bár a jegygyűrűt sem kérte, ahhoz én ragaszkodtam, hogy visszaadjam. Van aki az utolsó szöget is visszakéri.
2010. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tuti nem kérnék vissza semmit, de hallottam olyat aki még a fülbevalót is visszakérte.
2010. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre nincs egyetemes törvény, beszéljétek meg.
2010. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ajándékot nem viszonzásért vagy feltételekkel ad az ember.
2010. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kidobnád, akkor inkább add vissza neki.
2010. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!