Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyen vége ennek a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesemvan kérdése:

Legyen vége ennek a párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszú történet,amit pár mondatban nemtudok leírni,de remélem tudtok segíteni.

4éves kapcsolatban vagyok. Egyszer megcsaltam,egy zülött pillanatomban,egy barátommal úgy,hogy lefeküdtem vele. Ez a dolog egy ével ezelőtt történt.és most derült rá fény,mivel a kapcsolatunk ellaposodott,ez a srác pedig folyton bokolt nekem,és kinek nem esik jól ha tetszik valakinek? beszélgettünk és egy este találkoztunk is amire fény derült,igy a barátom elkezdett nyomozni utánnam,rájött az egy ével ezelőtt történt dologra. Megbocsájtott. De én megváltoztam,nem akarom már annyira ezt az egész kapcsolatot. Nem tudom mi tévő legyek,a család is összebarátkozott,és négy év az nem 2 hét.Néha jó vele,de mostanában már szeretkezni sincs kedvem. Átbeszéltük,én elmegyek tanulni tovább és ezért lehet megszakad az egész,de másnap visszajött. És nemtudom mi tévő legyek,egyszerüen nem tudom feladni az egészet,de az érzések és a vágy egyre gyengébb nállam. nemtudom hogyan tovább ez a hangulat uralkodik rajtam már lassan egy hónapja. Mi tévő legyek?


2011. ápr. 5. 21:28
 1/7 anonim válasza:
ne pár kívülállóra hallgass, azt tedd, amit Te szeretnél. :)
2011. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudomm,hogy nem itt fogok választ kapni és döntést,de legalább valami útbaigazitást találok.:( ez elkeseritő.
2011. ápr. 5. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:

hát, furcsa hogy veled akar maradni az után hogy megcsaltad..

Mert az ellég sokat mond rólad mint ember, szerintem...

2011. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
remélem tudod h nagyon csúnya dolgot műveltél a megcsalással..
2011. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kis idő múlva talán rendbe jön a dolog, ha 4 éve szeretted és még azután is, mikor félreléptél mellette maradtál, akkor biztos még mindig szereted. Úgy gondolom, azért érzed magad rosszul, mert bűntudatod van amiatt, amit tettél, s most fény derült rá, a párod is tud róla. Adj magadnak egy kis időt, mivel azt írtad, nem szeretnéd feladni a kapcsolatot. Ha még mindig nem javul a dolog, akkor szerintem felesleges erőltetni.

De Neked kell döntened. Nem akarlak befolyásolni, csak elmondtam a véleményemet. :)

2011. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem poénból csaltad meg... Mármint, ha jó lenne vele minden, nem dux félre... Akkor meg már baj van. Én a helyedben nagyon komolyan átértékelném, hogy mi a jó vele, és mi a rossz, és ha több lenne a rossz, mint a jó, nem agyalnék rajta tovább. Ne csak megszokásból légy vele... Gondolj bele, most egész életedben vele fogsz élni, csak mert a család már úgy befogadta, meg úgy megszoktad? Szerintem nem ilyen életet akarsz.
2011. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha nem érzed jól magad a kapcsolatban akkor, annak vess véget, nem csak magad hanem a párodat is becsapod, le kell ülni megbeszélni, hogy legyen vége, mind a ketten jobban jártok szerintem, és minden kapcsolatot megszakítani egymással, nem szabad húzni én 6 évet játszottam el így az életemből... szóval csak okosan...

22f

2011. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!