Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a barátommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal, ha meghúzta a karomat?

Figyelt kérdés
Távolabb mentem tőle, mert szex közben olyat kért, amit nem akartam, de végül visszahúzott magához, és mondta csináljam meg neki. De sokszor csinál úgy, hogy ha mennék csak úgy valahova, visszahúz magáz, és nem enged el egyhamar.
2023. aug. 1. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én főleg a nemi erőszak miatt szakítanék.
2023. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez szerintem nem fér bele.. erőszakoskodik..
2023. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jó előjel, és csak rosszabb lesz idővel.

kérdés hogy meddig megy el, tényleges bántalmazás/erőszak vagy elöbb un rád és keres más aki megteszi neki amit te esetleg nem, újat és mást.

Mit kért?

2023. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakíts, nem jó jel, ha ennyire ráderőszakolja az akaratát, és ennek fizikai megnyilvánulása is van. Később rosszabb lesz. Az meg mindenen túlmegy, hogy ráderőltet a szexben olyat, amit nem akarsz.
2023. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a karhúzás a legnagyobb probléma, hanem a szexuális zaklatás (mert ez az, akkor is, ha egy pár vagytok) és a te határaidnak a telibe szarása.
2023. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakíts. Ne hagyd az erőszakot.
2023. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, az hogy karodnál fogva szándékosan visszahúz, egyrészt a szabadságodat korlátozza, másrészt ez már egy minimálisabb erőszak, hosszú távon nem lesz jó vége, csak azt tudom tanácsolni én is, hogy szskíts vele!

Nem enged el egyhamar? Rúgd t#kön!

2023. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!