Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy mindent megtettetek valakiért és cserébe mégsem kaptatok szeretetet?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. nagyon kiborultam, teljes depresszió.

nem akarom az ismerőseimet terhelni folyton a bajaimmal, ezért gondoltam itt kérek bátorítást.

egy éve beleszerettem egy férfiba, akivel olyan jól éreztem magam, mint még soha. ő is velem. de gyerekkorában sok rossz érte, lelkileg nagyon meg van zuhanva és nem jött össze mégsem a dolog. én meg vagyok győződve róla, hogy emiatt. pedig tudom, hogy ő is megkedvelt, sokáig szenvedtünk, végül ő mégsem akarta. pedig mindent megtettem neki, annyira tudtam volna szeretni, mint még soha senkit. de nem kellett neki vmiért.

voltatok hasonló helyzetben, hogy valakivel minden klappolt volna és nem tudja megmagyarázni ősem, hogy miért, de mégsem kellettetek neki? azóta is kivan, rossz kedvű stb.

elegem van már az elbénázott kapcsolatokból, hogy minden férfi csak egy darab húst lát bennem. szeretnék szeretni valakit, de, ha nem hagyják?


2010. okt. 14. 23:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, tudod mi volt a baj, túlságosan rajongtál érte, neki nem kellett semmit tenni érted. A férfiak szeretik a nővel szembeni kihívásokat,legyél távolságtartóbb, bármennyire is kedvelsz valakit ne mutasd ki ennyire az érzéseidet.
2010. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Velem a fordítottja történt. Értem tett meg mindent a volt párom, mégis sz*rtam a fejére, rosszul bántam vele. Évekig tűrte, szeretett, aztán elhagyott. Megérdemeltem. Nagyon bánom már, többé nem csinálnék ilyet. Nem vagyok rá büszke sem. És az a legrosszabb, hogy nőként voltam ekkora s*ggfej.
2010. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

első válaszoló: nem nem, én ezt egyáltalán nem mutattam ki. annyira már belejöttem a dologba, hogy taktikázni tudok, bár utálom. ő nem tudja, hogy szeretem, csak azt, hogy max kedvelem. ő futott mindig utánam, én próbáltam játszani az elérhetetlent, meg, akit nem izgat annyira a dolog. csak belül szenvedtem...

2010. okt. 14. 23:27
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez van, múlt vasárnap óta:( F/21
2010. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Első voltam. Mint írtad gyerekkorában történt vele sok rossz, lehet fél egy tartós kapcsolattól pont az miatt.
2010. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam...de volt már korábban is több 2-3 éves kapcsolata, együtt is élt az utolsó barátnőjével.
2010. okt. 14. 23:35
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
szeretetet nem lehet venni cselekedettel... nem lehet készségességre cserélni...
2010. okt. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem kellesz neki eléggé, nem látja benned a számára megfelelő nőt, ennyi, nem kell ezt túldramatizálni. Sok embernek (nekem is) elég keményre sikeredett a gyerekkora, mégsem emiatt szakítunk valakivel, hanem mert nem kell az illető.
2010. okt. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

"én próbáltam játszani az elérhetetlent, meg, akit nem izgat annyira a dolog. csak belül szenvedtem..."


Ez nagyon rossz taktika egy komoly pasival szemben. A komoly pasi pontosan tudja a saját értékeit, hiszen ő az aki egy életen keresztül küzd a belső ártékek megszerzéséért.


Ráéadásul pontosan ismeri az olcsó nők általad leírt taktikáját.


Eredménye az lesz, hogy átlép rajtad.

2010. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
93%

Hát akkor leírom az én történetem.

Én 24 vok. Beleszerettem egy lányba akinek gyerekkorában, vagyis fiatal kamasz korában meghalt egy hozzátartozója, akire ő talált rá, emiatt gyakran volt depressziós és sokszor rájöttek a sírógörcsök, stb, hát ugye ez nem kívánható senkinek, de én összejöttem vele, mondtam, neki, hogy én így elfogadlak, jó is volt együtt voltunk majdnem 3 évig, borzasztóan szerettem, a szemem fénye volt, de szépen lassan megromlott a kapcsolatunk és végül is kijelentette, hogy vége. Hogy miért azt nem tudom, de gondolom részben ezért is, mert ezt képtelen feldolgozni valamilyen szinten, amit megértek, csak nem tudom, hogy emiatt miért nem a jövőre gondol, jobb a múltban élni? Mindegy, sajnálom. Szóval mikor szétmentünk én is szétzuhantam, mert nagyon szerettem. ha mondhatjuk én is egy darab húsnak éreztem magam, amivel dobálóznak, persze fiú szemmel... És elmondom, hogy a mai napig nehezen felejtem el ezt az egészet, pedig már régen volt. Viszont azóta változtam meg annyira, hogy nem merem magamhoz közel engedni a lányokat, mert nem tom mi lesz a vége. Ez van...


Megkérdezhetem hova valósi vagy?

2010. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!