Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő nézi a nőket(szemükbe hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő nézi a nőket(szemükbe hogy észrevegyék visszanézzenek), de ha visszakapja es en csinàlom meg akar ölni?

Figyelt kérdés

Minek lesi a nőket

Engem meg ugyanezért mièrt fenyeget bánt terrorizàl ha visszaadom neki?


Szerintem teljesen megérdemli hogy visszakapja. De mégis neki áll feljebb.


2023. aug. 4. 19:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Te miért játszmázol vele? Minek provokálod? Úgy akarsz járni, mint az a lány, akit megolt az angyalfoldi gyilkos? Ha igen, akkor csak folytasd, ha mégse, akkor szakíts vele, tiltsd mindenhonnan, ne talizz vele és hogyha zaklatni, zsarolna jelentsd fel!
2023. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Sztm meg rakd ki.
2023. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Tinik vagytok vagy agyilag zoknik? Minek vagytok meg egyutt?
2023. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Engem választott ki a szerencsétlennek maga mellè.

A többit elengedte melegebb éghajlatra.

Gondolom a szerelem itt ugy sem mond senkinek semmit.

2023. aug. 4. 20:58
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

"Engem meg ugyanezért mièrt fenyeget bánt terrorizàl ha visszaadom neki?



Ez mióta szerelem? ^^


Lehet, hogy szerelmes volt, de jelenleg már egyáltalán nem az ha szándékosan/akaratlanul provokál, de neked nem szabad másra rá se nézni!


Bántalmazás lesz ebből előbb utóbb, vagy nemi erőszak, gyilkosság. De ha neked ez így jó, ez számodra a szerelem, akkor további jó szenvedést! Nekem mindegy, te szívod meg.

2023. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne szerelmes keresztulnezne rajtam

Ő csak azzal jár akit szeret.

2023. aug. 4. 21:08
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a drága párod birtokol mint egy kancát és nem tart téged egyenrangúnak.


Ha szerelmes lenne/ha szeretne /tisztelne és egyenlőnek tekintene téged, akkor:


1)Egyáltalán nem bámulna meg más nőket látványosan előtted.


2)Ha meg is nézné egyszer, akkor nem terrorizálna, fenyegetne, hogy te ne tedd!


Fenyegetés:Megöllek, elhagylak, megverlek, bezárlak a házba.


Ha te még ezt se tudod, vagy nem tartod annak, akkor jól van.


(Remélem troll vagy)

2023. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%

Neked fogalmad sincs arról mi a szerelem, vagy milyen egy bántalmazó kapcsolat. A bántalmazás nem pofonnal kezdődik, hanem így. És ebben SEMMI szeretet nincs. Ezt értsd meg, de sajnos nem fogod, csak mikor mar azért is kékre, vagy véresre ver, mert pont akkor néztél ki az ablakon mikor arra ment egy pasi.

Ha szerencséd van, addigra nem lesz két rettegésben tartott gyereked, és lesz munkád. De az nem szokott lenni, mert a kegtöbb munkahelyen is vannak férfiak, és akkor oda már nem mehetsz. Meg ga van pénted, akkor el tudsz menekülni.

Tudom ez most mind hihetetlenül hangzik, de tudom mit beszélek.

Ne várd ezt meg. Sok rendes pasi van, aki megbecsülne téged.

2023. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem. A draga párom szeret. Csak szerintem felsobbrendunek hiszi magát. Mert valszeg kisebbségi komplexusos.


Hát ő nem az akit ott lehetne csak ugy hagyni egy étteremben ha mást les, vagy csak ugy a képébe önteni egy pohár vizet es majd azt csendben tűrnè.

Kicsit más tipus.


Amugy minden pasi vèr szemet kap attol valahogy ha egy nő kiáll magáèrt.

Nem kell pont róla beszélni.

Barmelyik ha megsért én nem hüppögni meg könyörögni szoktam hanem visszakézből kapják vissza.

Engem az zavar hogy még nekik áll feljebb.

Exem szerint még èn alázom a pasikat es tanulnom kéne. (Miközben nekik kellene tanulni)

De tessék, tanulni szeretnék.


Ha egy màsik nem ebben akkor màsban fogja feszegetni a határait. Én meg megmutatom a határaimat. Abbol meg konfliktus van.

2023. aug. 4. 21:32
 10/32 anonim ***** válasza:
97%

Te vagy troll vagy, vagy ritka hülye, már bocs.

Kezdjük ott hogy aki szeret az nem aláz, nem sérteget, és főleg nem fenyeget.

De remélem csak trollkodsz, bár olvasok néha hasonló agyrémeket más bántalmazott nőktől is.

2023. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!