Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mitevő legyek?Hogy legyen tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal 11 éve vagyunk együtt, van egy 9 éves gyermekünk... Sok mindenen keresztül mentünk, az utolsó 8 évben sokat bántott lelkileg, elhanyagolt stb ami miatt 1 éve külön mentünk, mert nálam már nincs meg felé aminek meg kellene... Külön voltunk fél évet, ami alatt rá döbbent hogy mennyire szeret, megvaktozik stb... én nem akartam újra kezdeni, sok hülyeséget megcsinált, öngyilkos akart lenni nem hagyott békén stb... Aztán pszichológusnál is jártunk majd újra megprobaltuk. Azóta a csillagokat is lehozza nekem, mindent megtesz hogy jó legyen, dolgozik egész nap, utána még megyünk ide oda, programok stb... de bennem nem változnak a dolgok. Szeretem mint a kisfiam apukáját, szeretnék vele lenni, de mikor jön hogy adjak puszit, bujjunk össze, öleljem meg... az nekem nehezen megy. Szex kényszerből van, hogy békén hagyjon és ezt ő is tudja. Próbálkozik valóban, de így nem látom értelmét az egésznek. Elmondtam neki, de ő velünk szeretne lenni és nem akarja hogy külön menjünk. Megcsalás nem történt, egyszerűen csak nem vágyom már rá olyan téren. Szívesen olvasnék hasonló tapasztalatokat, van e értelme még így is együtt maradni? Köszönöm szépen 🙂


2023. aug. 5. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Ennek semmi értelme.
2023. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én volt férjem is szerelmes még belém, és valószínűleg hasonló elánnal próbálná ő is rendbehozni a dolgokat.


De részemről ugyanez a helyzet (mondjuk, mi már el is váltunk), hogy mint a gyerekem apját szeretem, de nem úgy, mint férfit. Nem tudom elképzelni, hogy valaha is bármilyen értelemben véve együtt legyünk.


Amúgy megértelek, mert nem egyszerű, ha a másik próbálkozik. De ha huzamosabb ideig ez áll fenn, nem érdemes ezt így folytatni, a gyerek miatt sem.

2023. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek erzesek amiket nem lehet visszahozni az esetek 99% ba.

Hiaba hozza o le a csillagokat is akarmit is tehet ha mar nem kivanod szexualisan az mar a veg.

Egyszeruen rauntal, sok volt a gond, belefaradtal, kialakult egy eltavolodas amit mar nem fog sehogy sem visszahozni. Hagyd ott.

2023. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én simán adnèk a dolognak egy eselyt mindent helyre lehet hozni csak az akarni kell
2023. aug. 5. 16:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Hiaba akarsz szerelmes lenni valakibe ha nem megy. Nem igy van. Az erzesek vagy vannak vagy nincsenek. Ezt nem mi hatarozzuk meg.

Han olyan pelda van hogy a ferfi a rbancba szerelmes aki kihasznalja a normalis lany meg nem kell neki vagy epp forditva a nok eseteben.

2023. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kutya a bőrét leveti de a szokását el nem hagyja. Minden férfi olyan szerintem. Míg nem vagy vele udvarok meg mutatja a szépet, mikor megksp és nem úgy van valami ahogy akarja akkor agresszív. Ha elválsz akkor még hizeleg meg nyomul mert nő nélkül nincs meg, mást meg nem kap. Ezt vettem észre az unokatestvérem esetében is.
2023. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!