Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyire tudtok "beleállni" az erőtőkbe és az erős férfit megélni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2023. aug. 5. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok értelmét nem látom. De attól is függ, hogy ezt pontosan hogyan érted, milyen szituációkra.
2023. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg szerintem mennyire erett, tapasztalt,rugalmas egy ferfi.
2023. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mennyire tudtok stabilan megélni a jang mindőségeteket egy kapcsolatban ahol te mint férfi megélheted a férfi minőséget, ahol te vagy a erőt képviselő és a nő a befogadó mennyire vagy egyensúlyban, mennyire tudjátok megélni, és nem elnyomva élni?
2023. aug. 5. 17:21
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Ez tuti ilyen férfi-női energiás kérdés, ami manapság nagyon divatos, feminine energy, masculine energy angolul. EZ folyik a csapon is, de a TikTokon, YouTube-on főleg. Én már belefáradtam a témába, minden ezer éve igaz dolgot új köntösbe csomagolnak és megmentő tudományként tálalják azok, akik mást nem tudnak letenni az asztalra.

27/N

2023. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Példa: Ha a nő nem befogadó, hanem domináns, akkor hiába lesz mégis az amit én akarok, ő ezzel simán nem ért egyet, és végül lelép a kapcsolatból.

Inkább hiszek az egymás elfogadásában, és abban, hogy nem dominanciát kell kialakítani, hanem hogy egymásnak akarunk jót, egymásra odafigyelünk, stb. a tervekről együtt gondolkodunk, és elfogadjuk, támogatjuk egymás szempontjait. Ezt eddig járhatóbb útnak látom, mint hogy egyik leuralja a másikat.

2023. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Erős pistát eszek minden nap. Esetleg a spenót.
2023. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5

példa: ha a nő nem befogadó, tehát domináns és a férfi energiáit éli meg, melletted vagy egyéb környezeti vagy társadalmi, vagy hozott mintákból adódóan, nem tudja belehelyezni a kapcsolatba a gyengeségét, és átadni neked a befogadó minőségét, nem nyilik meg az tér köztetek amiben a két mindőség áramolhatna. Ha a férfi a női minőségét éli meg akkor a nő támogassa az erő jelenlétével, és forditva, ez a tánc ami áramlik ide és oda egymás között. hol van a kiegyenlitődés, egymás harmóniába kerülése, és a közös nevező amitől magasabb mindőségbe tud emelkedni a kapcsolat..


Az akarok szóval fogalmaztál, itt megjelenik az ego..az erő érvényesitése stb..ha két ego feszül egymásnak, és mindkettő erős domináns abból nincs párkapcsolat..

2023. aug. 5. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a nő akkor lesz befogadó, ha a férfi szexi, és emellett vonzó lelkileg. Ekkor biológiai folyamatok alapján vágyik a férfire. A férfi akkor lesz szexi ha illik az adott nőhöz, jól megértik egymást, egészséges és nem egy punnyadék. Lelkileg a férfi csinálhatja azt hogy játszmázik, ilyenkor olyan nőt is megszerezhet akit amúgy nem tudna, de ez alacsonyabb minőség lesz. Vagy nem játszmázik, az öntudatlan játszmáit is tudatos szintre hozza, ilyenkor még jobban ki tudják hozni egymásból a maxiumumot.
2023. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem meg ez max a kapcsolat első néhány évében működik.


Pl. Nekünk most született babánk, miközben gyászolom egy családtagomat és egy másik épp rákos.. Ha a férjem épp a férfi energiáit élné ki, akkor írtó magányos lennék…


A környezetünkben amúgy a hosszú kapcsolatokban, amikben látszólag boldogok a pár tagjai, nem igazán erősek a nemi szerepek. Csapatként működnek együtt helyette.

2023. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!