Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ,ezt vajon kedvességből teszi egy pasi,vagy talonban tartásos a szaga?

Figyelt kérdés

3 év után most tudtam meg, hogy amikor pasimmal voltam egy rendezvényen ahol többen voltunk a csapatban. Ott A tesójának a barátnőjéhez lejött két csaj,akkor a párom sem és én sem ismertük őket.

Most tudtam meg az egyik csaj pasijától, hogy aznap a barátom felhívta az egyik csajt hajnalba, (ők hazaindultak hajnalba,nem aludtak ők ott),hogy hazaért e rendben?!

Számomra ez fura…ennyire nyitott lenne,és ez normális,hogy egy vad idegen csajt hivogatok,úgy hogy tudtuk,hogy a pasija otthon várta illetve nem is hozzánk jöttek le,hanem a tesójának a barátnőjéhez mert az volt az egyik legjobb barinője. Nem inkább a barátnőnek kellegt volna ezt megtenni,hogy felhívja,h hazaértél rendben?

Próbálom megérteni,de nekem ez nagyon fura.

Ő nem mondott nekem semmit erre


2023. aug. 6. 08:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Szeret a középpontban lenni a pasim,simán hozzányúlkál,karolgat,ráírkál a haverjainak a nőire (szándékosan nem barátokat írtam)
2023. aug. 6. 09:01
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyébként én ezt is nehezményezem,mert számomra ez már sok,erre a válasza az,hogy ő ilyen,nem megdugni akarja őket. Más az értékrend? Az én baráti körömben senki sem ilyen közvetlen…
2023. aug. 6. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:

3 éve?!

Tele van a történeted abszurd dolgokkal. Amúgy nem hogy fura, de éli melletted az ő kis privát legényéletét.

A mesék pedig a kislányoknak valók.

2023. aug. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!