Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha muszáj összeveszni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha muszáj összeveszni a párommal?

Figyelt kérdés
Ha mindig csak kedves vagyok vele, és arra törekszem hogy a probléma megoldódjon, nem pedig leüvöltöm a fejét. Akkor mindenképpen vissza fog ezzel élni? Tényleg muszáj a nőket néha le rendezni, hogy tudják hol van a helyük, mert különben a fejemre fognak nőni?

#A nőket le kell rendezni #Kedvességgel való visszaélés
2021. szept. 14. 15:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, hogy gyorsan kiábránduljon, és szakítson, akkor mindenképpen.
2021. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1. Gyorsan? Minden nap van 5-10 kérdés nőktől hogy a leggázabb kapcsolatokból se akarnak kilépni.
2021. szept. 14. 15:58
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg.

Vannak akikkel ertelmesen epito vitákat is le lehet folytatni érvek ellenérvek egymas meghallgatasa es rugalmas, alkalmazkodo kepes mindket fél.


De vannak akik caak fujjak a magukét, a masikat(ellenerveket)meg se hallják, csak nekik lehet igazuk, de ha meg is hallják nagynehezen tizszer ismételve az ellenérvelest, akkor meg agyilag nem fogják fel nem értik meg, jobb esetben utolag pár nap mulva rájon hogy ja igazad volt, de ez is ritka.

Az ilyennek jobb ha ugy vezetik mint a birkát érvek ellenérvek utkoztetése nelkul megmondod hogy balra menjen mert en azt mondtam es kesz.


Latszik ez azon is h amig a betanitott munkasokat megfélemliteni kell meg szidni ahhoz h dolgozzon, addig az ertelmesebb reteggel a csopvezek csapatként működnek egyutt viszont.

2021. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
*Szoval attol fugg hogy egy intelligenset vagy egy primot fogtál ki es itt nem a vegzettségrol beszélek.
2021. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem üvöltesz, mehetsz vissza anyádhoz.
2021. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

2# Kényes téma, de ez bizony jogos.


Viszont! (!4!4) Azt vedd figyelembe, hogy ha te csak azért akarsz veszekedni, hogy időnként "lerendezd a nőt", akkor TE vagy az, aki visszaél a bnőd veszekedés mentes probléma megoldó képességével. Hmm..??

2021. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6. Ezt nem teljesen értem.

Ha az az igénye hogy lerendezzék, akkor az igény és nem visszaélés nem?

2021. szept. 14. 16:08
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
7# Azt te tudod, mire van igénye. Szerintem senki nem szeret veszekedni (legalábbis én nem)
2021. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%
Valahol kicsit felkorbácsolja a szenvedelyeket erzelmeket es esetleg jobb lesz utana a szex is en egy lightos a f.s a kapcsolat, de ez már megint olyanoknak valo akik egyszinten vannak.
2021. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%

*jav

És nem egy lightos

2021. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!