Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan otthon ülő férjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan otthon ülő férjjel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Home office-ban dolgozik már vagy 6 éve. Csak akkor mozdul ki, ha muszáj, kivéve évente 2-3 sörözést a kollégáival. Minden programajánlatra "nem" vagy "nem tudom" a válasza. A gyerekekkel néha hajlandó menni, de velem nem. Pár év múlva 50 évesek leszünk, de ez azért még nem a sír széle.

Régebben sem volt egy nagy partyarc, de könnyebb volt kimozdítani. Nekem kezd ebből elegem lenni, én még élnék, pörögnék. Neki jó itthon. Lassan ott tartok, hogy jobb lenne nélküle, mert néha olyan jó lenne itthon is egy félóra egyedüllét, de konkrétan állandóan itthon van. Nem tett neki jót a home office, bár szerinte neki ez így pont jó.

Szerintetek hogy lehet ezen változtatni?


2023. aug. 7. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

De hát mi tart vissza?

Egyedül nem tudsz vagy nem akarsz programot?

2023. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eljárok néha barátnőzni, voltam barátnős hosszú hétvégén a nyáron, de hogy egy családi nyaralást vagy legalább kirándulást ne lehetne megszervezni, az nonszensz. A nyaralás drága, persze az, de ennyit megengedhetnénk magunknak, évek óta nem voltunk. Nekem a barátnős programok nem pótolják a családi élményeket.
2023. aug. 7. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
#1 A férjevel közös programot nem tud egyedül csinálni, valóban.
2023. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Semmit az ilyen nem fog változni,én elvàlnék ilyen unalmas,életunt embertől...
2023. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Válás.
2023. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szépen beszélj vele, hogy kicsit erőltesse meg magát! Ha nem teszi, akkor készüljön arra, hogy nem vagy hajlandó ezt tűrni tovább. Hátha aktivizálódik kicsit!
2023. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Beszéltünk többször, utána lehet, hogy 1-2 program erejéig megerőlteti magát, aztán ugyanaz. És abba is bele lehet fáradni, hogy mindig én találjam ki. Most valahogy annyira elegem lett...
2023. aug. 8. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!