Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyiknek sokkal komfortosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyiknek sokkal komfortosabb otthon, a másik állandóan menne valahova, szerintetek egy ilyen párosnak van jövője?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

szerintem nem sok.

egy ideig mukodhet az, hogy az aktivabb fel masokkal megy ide-oda, de ez egy ido utan korulmenyes es konkfliktust fog szulni.

2021. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Mond a két ember jó, csak nem illenek össze.
2021. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem sem. Persze vannak szintek.

Mert ha mindketten mennek csak nem mindig ugyanoda v nem mindig együtt, az is legalább hasonló.


De engem zavarna hogy alig lehet elmenni valahova a másikkal.

2021. dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Persze hogy van, feltéve hogy képesek egyedül levegőt venni.

Attól hogy jársz valakivel még nem vagytok összenőve, nem kell mindig együtt lenni.

2021. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Működhet, szüleim 30 éve vannak együtt, anyum pörög és állandóan társaságban lenne, apum az egyedül barkácsolós fajta. Évente 1-2 alkalommal elmennek a baráti társaságukkal hosszú hétvégézni, 1-2 alkalommal kettesben, azon felül anyum megy megállás nélkül (minden egyes nap rokonozik, heti 2-3 alkalommal barátnőzik), apa meg otthon van.


Szerintem ha az otthonülő fél hajlandó kis kompromisszumra, valamint a menőkés embernek van társasága, akivel szocializálódhat a párján kívül, akkor simán megoldható. Szeretni kell egymást a temperamentumával együtt.

2021. dec. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Nálam nem működött :\
2021. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező kezdesz àtmenni egyszerű melós stilusàba.


Mindig ugyanaz a kérdés.

🙄

2021. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


#7-es ha esetleg írtam volna ki hasonló kérdést, bár nem tettem. Akkor sem értelek. Miért ne írhatna ki bárki, bármennyi kérdést azzal kapcsolatban amire kíváncsi? Elvégre ez egy kérdezős oldal. Ezek szerint te pont ugyanannyira “melós” vagy, mert mindenhova odaírod a haszontalan kommented ha ennyire képben vagy, én speciál egy kérdést sem találtam a témával kapcsolatban.


Mondjuk megszokhattuk a tőled hasonlóktól, hogy nem ismerik azt, hogy “okosabb maradtál volna ha csöndben maradsz” bármelyik kategória bármelyik kérdését olvasva van egy ilyen megkeseredett keselyű aki azonnal lecsap ezekre. S ez mind engem sem érdekelne egy átlagos napon, de mivel melós lelkem ráér ezen a szombati munkanapon gondoltam kipróbálom a stílusod! 😊 ( amúgy egész jól esett levezetni rajtad a feszkóm! )

2021. dec. 11. 10:03
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a téma sem csak fekete vagy fehér. Vannak azért átmenetek. Mit jelent az, hogy az egyik fél állandóan menne? Az hogy szeret valaki ide-oda menni az egy dolog, de mit takar az állandóan? Soha nincs otthon? Ezek relatív fogalmak. Mindenkinek szüksége van énidőre. Ha az egyik fél azt "állandó menéssel" tölti, de a párjára is fordít minőségi időt akkor szerintem nem lehetetlen ezt megoldani. Megbeszélés kérdése az egész. Egyik fél sem erőlteti a másikra a "szokásait", hanem találnak egy köztes állapotot ami mindkettőnek megfelel.
2021. dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7 voltam


Akkor nem te voltál, de a keresőt azért felfedezhetted de csak az okoskodás megy - heti szinten bekèrdezi ezt valaki, azt gondoltam ugyanaz a szemèly teszi



https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=introvert%C..


De itt a gykn a "felső 10" azt hiszi , hogy ilyen és ehhez hasonló együttàllàs , csak az ő èletèben fordul elő és sehol màshol - korlàtoltságnam hívnàm ezt😉

2021. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!