Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, nem ugyanaz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, nem ugyanaz a két dolog?

Figyelt kérdés

Az exem visszatért és kérte, hogy töröljek le 3 képet a közösségi oldalról mert mindenki tudja,hogy nem egyedül voltam ott és nem vele. 3 darab tájkép volt(és egy pasival voltam ott ahol a kép készült, de a pasi nem szerepelt a képen) (Ez a külön töltött 10 hónap alatt volt.)

Erre most jönnek velem szembe olyan képek, amin ő más csajokat furikázik egy fesztiválon…és még a kommentekben poénkodnak is a haverjaival…gondolhatjátok hogy mit…

Kérdésem a következő, mi jogon szedeti le velem,ha ő mással lóg ilyen képeken fent a közösségi oldalon? Honnan tudja azt más, hogy nem volt ott semmi bmelyikkel is és csak furikázgatta? Én sem tudom… Jogosan várja el, hogy én leszedjem? A kettő szerintem ugyan az, én is kérhetném ennyi erővel h szedje le, nem?


2023. aug. 7. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

saját oldal - ergo az csinálsz amit akarsz ...

ez nem jogos vagy nem jogos kérdés ...

2023. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor lenne jogos egy kép törlésének kérése, ha ő szerepelne rajta. Ez nem áll fenn, tehát nincs miről beszélni.

Egyébként meg ex. Mi közötök van egymáshoz? Le is tiltanám.

2023. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy miért vagytok újra együtt komolyan.

Azelőtt se működött, most se működik. Nem kezel téged egyenrangú félként, ő annak örült volna, hogyha senkivel nem lettél volna együtt, hogy ő miatta bőgtél volna míg ő más lányokkal szexelt...

Most is azzal foglalkozik, hogy más meg ne szóljaa őt, hogy mekkora papucs, milyen hülye.

Nem veled és a kapcsolattal.

"Mondd" már meg nekem, hogy mi a fészkes fene miatt vagy vele újra, jó? Felfoghatatlan, hogy mit látsz rajta. 😭😱

2023. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok,megpróbáltuk, de nem kellett volna! Csak most jöttek velem szembe a képek.
2023. aug. 7. 14:45
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
A tulajdonának tekint.
2023. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért teszel eleget a kérésének? A te közösségi oldalad, ha nem olyan képet teszel fel, amin ő is rajta van, akkor semmi köze hozzá!
2023. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert azt gondoltam, hogy nekem levenni semmiség, ha neki rossz ránézni, de így ez gáz, hogy ő meg más nőkkel kint lehet én meg 3db tájképet szedjek le
2023. aug. 7. 17:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, már nem vagytok együtt, igaz? Akkor ez egy tanulság a jövőre nézve, ne tegyél meg mindent, amit a pasika kér.
2023. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szóba se álltam volna vele. Vagy ha mégis, akkor se szedek le 3 ártatlan képet a kedvéért.
2023. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már nem, igen, tanulságos volt!
2023. aug. 7. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!