Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kapcsolatod volt már?

Figyelt kérdés
Ahol Te magad érezted a párodon hogy " már nem jó" a párodnak az egész de mégsem lép semmit. De amúgy néha mondja is, de nem lép semmit..
2023. aug. 7. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kihasznált.
2023. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, remélem nem lesz.
2023. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Éreztem, hogy nem boldog. Mondtam neki, de tagadta. Aztán egy mélypont során szakítottam vele. Utólag azt mondta, hálás nekem érte, mert azóta megtalálta a boldogságot. Szerencsére én is, azóta férjhez mentem és nagyon boldog vagyok.
2023. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nekem se lenne ez jó. Szenvednék, hogy nem tudom boldoggá tenni, nem szeret már, felülvizsgálnám, hogy milyen érdekből van még mellettem. De azt hiszem, nagyon gyorsan pontot tennék egy olyan kapcsolat végére, amiben mindketten szenvedünk.
2023. aug. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Neki nem volt jó, amit éreztem, de sosem mondta. Néha tök hülyének éreztem magam, amiért érzem, hogy gáz van, de ő mindig megnyugtat, hogy beképzelem. Aztán végülis megelégeltem és elhagytam. Hatalmas bulihuligán lett utána, falta az életet és nem is akarom tudni engem hányszor csalt meg, merthát nincsenek illúzióim... :)
2023. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam, és nagyon megalázónak éreztem. Mert azt éreztem, hogy csak ha nincs ló, jó a szamár is alapon van velem. Nem ment neki a szex sem, ez nőként teljesen tönkretette az önbizalmam. Kiléptem belőle és elég sokáig tartott talpra állnom. Olyan volt, mintha kiszívta volna belőlem az életenergiát.
2023. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: igen, ez a legrosszabb. Utánam a férfiak fordultak az utcán, nagy melleim vannak, 55 kg voltam. Ő pedig hozzám sem akart nyúlni. De az ulyen nem érdemel nőket csak szextárgyakat.
2023. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy szexrobotot.
2023. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!