Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalanná vált a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalanná vált a kapcsolatom, így inkább lemondtuk a nyaralást de nagyon szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

Más is járt már így? Mármint gondolom igen, de érdekelnének tapasztalatok. Van itt aki így is elment a párjával nyaralni és nem bánta meg?

Mást nem tudok már elhívni sajnos pedig nagyon mennék (egyedül nem szívesen).



2023. aug. 8. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Mit jelent az, hogy bizonytalanná vált?

Én szerintem csak akkor mondtam volna le, ha szakítunk.

Azt olvastam, hogy a legtöbb válást nyaralás után indítják meg, mert a párok sokszor nem tudják kezelni azt, hogy a szokásos együtt töltött napi (esti) pár óra után hirtelen több napra/hétre össze vannak zárva, és így nyaralás alatt állandó a feszültség és a veszekedések.

Ennek ellenére minálunk pont az ellentéte volt, soha olyan harmóniában nem voltunk a férjemmel, mint utazásokkor, a legjobb időszakaink voltak, utána sem veszekedtünk sokáig itthon sem.

Tehát a nyaralás kétesélyes, ronthat és javíthat is a helyzeten.

De mivel imádok utazni, biztos rápróbáltam volna.

2023. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Mást nem tudsz elhívni? Engem egyszer felszedett egy lány azért, hogy pasival nyaralhasson, mert előtte kétszer is a tervezett nyaralás előtt szakítottak vele. A lánnyal interneten ismerkedtünk meg, párszor beszéltünk telefonon, egyszer találkoztunk személyesen, majd mentünk egy hétre nyaralni. Nem lett belőle kapcsolat, de a nyaralás nagyon jól sikerült.
2023. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz gyorsan valaki mást, én pl úgy jöttem össze párommal, hogy nyertem egy 2 személyes utazást és felmentem társkeresőre, hogy páromat keresem 2hétre a Maldív szigetekre.
2023. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy barátnőt vinni helyette?
2023. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Menjetek el! Ha nem tudtok együtt élni, jobb, ha mielőbb kiderül, de az is lehet, hogy, mint 1-es írta, az otthontól való távollét, ahol egymásra vagytok utalva, helyrebillenti a kapcsolatot.
2023. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!