Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nemtudom mit érzek iránta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Sosem tudtam eldönteni mit érzek először van ilyen..Anyukám, Nagymamám meg a barátaim mind mondják, hogy szerelmes vagyok belé...Valamiért nem tudom elhinni v fogadni...Mindig vele akarok lenni akármi legyen, meg csak rajta és azon tudok gondolkozni hogy mit érzek iránta...Ő kint él Németországban és nemrég ment vissza amikor vele voltam és ládöbbentem hogy elmegy a sirás kerülgetett..sirtam is és nagyon szarul éreztem magam jópár napig..Most pedig már elment mikor megláttam a buszt és elment sirtam egy jónagyot a nagyimnak.. Most pedig nem érzek semmit se boldog se szomoru semmi csak ugy vagyok...De még igy sem tudom eldönteni mit érzek... 16/F

2017. szept. 7. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
hát igen, ez a szerelem...
2017. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!