Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkrement a házasságod, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkrement a házasságod, de a gyerekek miatt együtt maradtatok kvázi lakótársként?

Figyelt kérdés
Hogy viselitek? A gyerekek tudják, hogy gáz van?
2023. aug. 8. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

A gyerekek nem hülyék, megérzik. De kinek jó ez? Minek maradnék együtt valakivel, akivel már nem alkotunk egy párt?

A "gyerekek miatt" a legostobább kifogás, amit valaha hallottam. Lefordítva azt jelenti, hogy van két "felnőtt" ember, akik képtelenek az életüket a szakítás után önállóan rendbe tenni és nemcsak a saját, hanem a gyerekeik életét is készek tovább mérgezni. A gyerekeknek biztosan nem válik hasznára, hogy van két balf.sz szülője, akiket minden nap bámulnak, ahogy ölik egymást, még ha csak szemmel is. Mert hogy az már nem egy szeretetteljes otthoni légkör, amire szükségük lenne az egészséges mentális fejlődésükhöz, az biztos.

2023. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Barátságos a légkör egyébként, nem bántjuk egymást, közösen vezetjük a háztartást stb., de elfogyott a szeretet.
2023. aug. 8. 18:45
 3/17 A kérdező kommentje:
Legalábbis az a fajta házastársi szeretet, ami egyben tart egy házassagot.
2023. aug. 8. 18:46
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem maradnék olyan férfival együtt, akivel gyűlöljük egymást.
2023. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem gyűlöljük.
2023. aug. 8. 18:47
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
De azt ugye tudod, hogyha jön harmadik személy és belé szeret valamelyikőtök, akkor válás lesz a vége? Vagy hűtlenség? Aztán jönnek a viták, mert zavar, hogy más van képben, mert már nem vesz részt a családi életben mint azelőtt és az baromira rosszul hat a gyermekeid életére. Ugye mindezzel tisztában vagy?
2023. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6: persze tudom. És valószínűleg nem tartana örökké ez a helyzet, csak fél-1 évig.
2023. aug. 8. 18:53
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy akkor miért húzod az időt. Nincs hova menni? Szülők, barátok, rokonok egy időre? Nekem mindegy, te dolgod, csak érthetetlen az egész.
2023. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Üdv a CSOK-generáció világában. A harmincmilliós tartozás együtt tartja a "családokat".
2023. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Velem ilyen nem fordul elő, mert nem vállalok gyereket és vagyonközösséget. Ettől még van párkapcsolatom, de semmi több.
2023. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!