Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Középkorú pár vagyunk, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú pár vagyunk, van két 10 év alatti gyerekünk. A férjem dolgozik én a gyerekekkel itthon vagyok. Én viszem a háztartást és foglalkozok a gyerekekkel 0-24 - ben. Sokszor kivagyok, mert a férjem egyáltalán nem segít itthon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha hazajön a munkából terített asztallal és ebéddel várom. Csomagolok neki másnapra kaját minden nap, ha munkába megy. Ha szabadnapos akkor se segít semmit. Hétvégén strandon voltunk. Ő a felnőtt medencében én a két gyerekkel a pancsolóba. Teljesen úgy érzem, hogy a cselédje vagyok nem a felesége. Ha erről próbálok beszélni vele, állandóan nagy veszekedés lesz belőle. Mert ő szerinte mindent megtesz értünk és foglalkozik velünk. Sokszor úgy érzem, hogy már nem bírom tovább,de persze itt vannak a gyerekek. Értük még próbálok kitartani, de már egyre nehezebb.
2023. júl. 10. 03:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon egyszerű anyukám!

Menj el dolgozni te is,és akkor felezzétek meg az otthoni teendőket.

2023. júl. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
Képzeld elmentem dolgozni én is, hónapokon keresztül jártam munkába plusz ugyanígy vittem mindent itthon is. Akkor sem segített
2023. júl. 10. 03:58
 3/73 anonim ***** válasza:
53%

Jaa, hogy hónapokig dolgoztál? Aztaa, mekkora teljesítmény. A gyerekek már nem picik, nyugodtan elmehetsz te is dolgozni. Az eltartásnak ez az ára, cseléd leszel...

A strand más téma. Azt közösen kéne élvezzétek, közösen megosztva a gyerekek felügyeletét is. De gondolom ez is egy folyamat részeként alakult így, ahogy most álltok. Férjed dolgozik, eltart, cserébe kuss a neved. Megéri?

2023. júl. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
96%

Igazából mi változna, ha elválnál?


Azt értesd meg vele, hogy a munkamegosztás úgy néz ki, hogy te viszed a háztartást, ő keresi a pénzt. De a gyereknevelés nem házimunka. Te nem fogod átvenni az apai feladatokat IS. Másrészt szép és nemes dolog, hogy eltartja a családot. De ha ti nem lennétek, akkor is ugyanígy bejárna dolgozni.


Amúgy tényleg az lenne a legjobb, ha elmész dolgozni. Így sose leszel egyenrangú fél a házasságban, és ennek idővel csúnya válás lesz a vége. Akkor meg ott állsz befürödve két gyerekkel, és anyagilag se fogsz tudni boldogulni, nem csak a nevelés és a házimunka marad rád.

A plusz pénzből, amit te keresel, tudsz felvenni heti egy pár órára segítséget. A férjedre nem is kell számítani, évek megszokott kényelme után nem fog nekiállni otthon bármit is elvégezni.

2023. júl. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
25%
Miért, ti nem esztek, ha ő leül?
2023. júl. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
88%

Végülis ha te egész nap dolgoztál a gyerekek körül, ha hazaér a férjed hagyd rá a gyerekeket és pihenj.

Egyébként meg miért szoktattad rá hogy terített asztallal várod, nem csecsemő az, ki tudja szolgálni magát meg kaját is tud csomagolni magának.

Magadból csináltál cselédet.

Hagyd rá a gyerekeket. Te is dolgoztál, ő is, de neki könnyebb volt mert nem volt rajta két gyerek.

2023. júl. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
0%

A papucs pasik nem kellenek, akik mindent megtennének nektek. Helyette kell a rozsfiú, utána meg csodálkoztok, ha nem tesz meg értetek mindent, hanem veletek is rosszfiú.

Megérdemled a sorsod!

2023. júl. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
86%
Menj el dolgozni. Hagyd a fenébe a főzőcskézést meg a gyerekek tutujgatását, most az a fontosabb, hogy legyen önálló bevételed. Meg társadalombiztosításod, meg fizess nyugdíjjárulékot. Ezek baromi fontos dolgok. Most legyél egy kicsit önző és a saját sorsodra gondolj.
2023. júl. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
67%

Ki kellett volna ismerned mielőtt hozzákötöd magad. Már késő, az embereken változtatni nem lehet. Szerencsére egyre több nő még a kapcsolat előtt megfigyeli a jeleket és egy ilyen herét például iktat már a jelek alapján:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2023. júl. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem két év alatti a kisebb gyerek, akkor egyetértek 5.és 9. Válaszolóval. Ha két év alatti, akkor nyilván ki kell várni, amíg intézménybe kerülhet. Azt viszont be kell látni mindenkinek, hogy aki a háztartást, gyereknevelést viszi, az bizony kőkemény munka, aki nem hiszi, vegyen fel egy baby sittert és egy házvezetőnőt, és nézze meg, mennyit kell nekik kifizetnie. Lelkileg is kimerítő, ráadásul 0 szabadnappal. Én is azt mondom, hogy menj mielőbb dolgozni, hogy legalább kiszakadj ebből.
2023. júl. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!