Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válófélben lévő férfi elviszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben lévő férfi elviszi a családot nyaralni egy hétre?

Figyelt kérdés

Ismerkedem valakivel, aki korábban házas volt és nemrég adták be a válást, viszont most elmentek együtt nyaralni, hogy a gyereküknek meglegyen a nyári élmény és korábban már lefoglalták az utat. Bízom benne, tudom hogy köztük vége, nem ezzel van a gond, csak nekem mégis furcsa, hogy "eljátszák" a családosdit, miközben mi randizunk. Még nem vagyunk együtt, ez részben a folyamatban lévő válás miatt is van, nekem mégis fura a helyzet. Ti hogy reagálnátok? Értem, hogy a gyereket el akarja vinni, nem mondhatom, hogy ne vigye, a feleségével meg nem gyűlölik egymást, szóval szerinte belefér a közös program, de én mégis szarul érzem magam. Nem mondtam neki, nem akartam, hogy rossz érzésekkel menjen el, és sárkány sem akarok lenni, aki elválasztja a régi életétől, de rosszul esik, főleg hogy velem nem csinált ilyen programot, mert a nyári szabadságaink tervezésekor még nem ismertük egymást, én pedig sokszor dolgozom hétvégén.

Egyébként minden rendben lenne, nagyon figyelmes, jól megértjük egymást, órákig tudunk beszélgetni és a kémia is megvan, de erre most nem tudom hogy reagáljak.



2023. aug. 9. 15:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%
Már reagáltál azzal, hogy nem reagáltál. És jól tetted.
2023. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%

Uh... én biztosan megszakítanám vele a kapcsolatos. Nekem ez nem fér bele.


Mikor mi szétköltöztünk a fiam apjával, ő is akart közös progit hétvégére. Mondtam, biztos nem fogunk családozni. Egyrészt mert nem, másrészt a gyereket nem ringatjuk ilyen hamis illúziókba.

2023. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
*kapcsolatot
2023. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem mindent jól csináltál, viszont talán gondolj erre úgy, hogy most van egy kis időd magadra. Elképzelhető, hogy ő majd a válás után is akarja látni a gyerekeit, lesznek közös programjaik. Egy barátom él az új feleségével úgy, hogy a korábbi házasságból született gyerekeket is látogatja, sőt az új feleséggel is vannak közös programok. Ez mindig egy feladat, valahogy elrendezni, hogy mindenkinek jó legyen. Ha amúgy rendben vagytok, akkor szerintem legyél laza ebben, bízz benne, és csapj egy csajos estét barátnőkkel, vásárlással, vagy egy jó könyvvel, sorozattal :-)

50f

2023. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
64%
Megcsalta a nejét veled, és még azon agyalsz, hogy hűséges típus-e? Megbízható-e? Felröhögtem!
2023. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%

Egyetèrtek a kettessel, a gyereket összezavarja teljesen.

Együtt nyaralni a volt felesèggel nekem nagyon morbid,úgy hogy közben meg már mással ismerkedik a fèrfi.egyèbkènt meg èn simán elmondanám az èrzèseimet neki ezzel kapcsolatban.

Ha nem szólsz neki akkor azt fogja gondolni,hogy neked ez ès ehez hasonló dolgok teljesen rendben vannak.

2023. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
Felejtős.
2023. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%

#4:

Az addig oké hogy foglalkozik a gyerekével és elviszi őt nyaralni.

De a válófélben lévő feleségét miért kell?

Ha még később lesz olyan hogy ballagás, diplomaosztó, gyerek esküvője, akkor érthető, hogy azon az adott napon mindkét szülő jelen van (egy napig).

De nem együtt nyaralgatnak? Vagy csecsemő a gyerek és kell mellé az anya?

Max akkor tudom megérteni ha már jóval előbb be lett fizetve a nyaralás. De a válás is egy folyamat, nem egyik napról a másikra adták be, tudható volt már a nyaralás lefoglalása előtt.

Valami nem tiszta ebben a sztoriban. Lehet hogy a gyerek előtt takargatják a válás tényét?

2023. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos hogy válófélben van, lehet csak hulyit téged
2023. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%

Én ismerek olyan családot, ahol a szülők már rég elváltak, de évente 1x szerveznek eg yközös nyaralást a gyerekekkel.

Nem, nem próbálják meg előadni, hogy anyu és apu szeretik egymást. De őszintén... miért is kéne? Ha jobban belegondolunk, ez egy párkapcsolat, amihez a gyereknek őszintén vajmi köze van. A gyereknek anyu és apu kell, nem pedig az, hogy ők ketten szeressék egymást. Persze, ne marják egymást, ez fontos, de ha korrekten működnek egymás mellett, akkor az a gyereknek teljesen okés.

2023. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!