Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozni akar velem az exem. Találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Az exbarátommal több mint 1 hónapja szakítottam, de ő nagyon belém volt zúgva, és azóta is majdnem minden nap ír msnen, beszélgetünk. Én már egyáltalán nem érzek iránta semmit se! A legjobb bnőm jóban és a barátja jóban voltak, vannak az exemmel, és kitalálták h találkozni akarnak vele, de az exem azt akarja, h énis menjek a talira, tehát legyen úgy, mint régen 4esben. Én szívesen találkoznék vele, de a mostani barátomnak nem tetszik az ötlet...persze ezt meg is értem, és úgy volt h jó, akkor nem találkozok vele, de azóta a barátomat elhívta egy "qrva feelingű" csaj bulizni, és a barátom elmegy vele. Akkor szerintem énis megengedhetem magamnak, hogy találkozzak az exemmel, nem?

17/L


2010. okt. 15. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megengedheted magadnak, hogy elmenj!

Ha nem tetszik a pasinak, ő se menjen mással!

2010. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha tényleg nem érzel már semmit az exed iránt akkor hajrá (;

A pasid meg kicsit bunkó ha elment bulizni egy "qrva feelingű" csajjal és téged mégcsak nem is hívott...-.-

2010. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha vissza akarsz vagni a pasidnak menj el te is.DE...ezzel csak azt ered el.hogy az exed megint remenyekkel lesz tele ha elmesz mert azt fogja hinni,hogy elvarhat valamit.Amugy meg a pasid miert jar mas lannyal bulizni???ez itt a kerdes:)
2010. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el nyugodtan.Ugyanolyan éretlen vagy mint a jelenlegi barátod,ami betudható a korodnak.Fogd fel a jelent tanuló időnek,a tapasztalatok szerzésének,hogy majd amikor a jövőben tényleg lesz egy komoly kapcsolatod,akkor már tudni fogod hogy mit jelent egy kapcsolat lezárása.
2010. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kössetek üzletet: nem találkozol az exeddel, ha ő sem a lánnyal.
2010. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És törekedj a profit maximalizálására!
2010. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!