Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem és én külön költöztün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem és én külön költöztünk. Én a gyerekkel maradtam a lakásban, ő az anyjához ment a barátnőjével. Vajon hogy alakul az életünk?

Figyelt kérdés
Tudtam róla már egy ideje, a férjem őrlődött, végül a lányt választotta. Néhány holmiját elvitte, de a legtöbb itt maradt. Azt mondja, hogy jó, ha itt van, mert bárhogy alakulhat az élet. Emellett nem váltunk el, ő nem is akart erről beszélni, de én igen, abban maradtunk, hogy jelenleg csak külön élünk. A gyerekkel rendesen foglalkozik, nekem is segít. Mi 20 éve vagyunk együtt ,a lánnyal 3 éves az ismertség. Össze vagyok teljesen zavarodva. Többször utalt rá, hogy nem érzi annyira fényesen magát az anyjánál. Szerintetek vissza akar jönni hozzánk? És én akarjam, hogy visszajöjjön?

2023. aug. 11. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Dehogy akarja..ne áltasd magad.


Éljetek csak külön, mindenkinek remek az, főleg a gyerekeknek.


Bár remélem, őket is elveszik tőled...mert ennyit érsz.

2023. aug. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

3 éve csal. Szerintem ha van egy kis eszed akkor nem fogadod vissza. Ez nem csak egy véletlen botlás, ott már érzelmek is vannak.

Csomagolás össze a cuccait aztán vidd el az anyjához!

Eszedbe ne jusson éveket arra várni, hogy hátha egyszer visszamegy! Jobban jársz, ha felépíted az életed egyedül, és megtanulod élvezni a függetlenséged. Aztán idővel te is fogsz találni párt, akivel valószínűleg együtt is fogtok lakni. Jobb nem kerülgetni közben az ex cuccait.

Gyászold meg, ami elmúlt, de zárd le ezt a házasságot. Borzasztóan méltatlan és megalázó helyzet, ha te talonban vagy tartva, nevelés a gyerekeit, amíg ő éli világát a szeretővel, de azért téged is befoglal, nehogy ismerkedni tudj.

2023. aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2023. aug. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Az övé. Ezt akarja folytatni a nő szemszögéből, csak az a kerdés nem indult úgy be, ahogy szerette volna.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Kérdező, a stíluson változtass legalább egy kicsit, nem elég csak ezzel a 3 féle számmal variálni, mert nagyon könnyen felismerhető.

2023. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó vagy B tervnek meg fix p...cinak, ha a "jobb p...ci" megelégeli azt, hogy anyunál tengődnek... ennyire ne legyél már lábtörlő.
2023. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!