Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sértő volt?

Figyelt kérdés

Barátnőm leszólt hogy miért beszélek ha megy a műsor a tv-ben vagy ha ő horgol. Mert én mi dig akkor akarok beszélni mikor ő számol horgolás közbe.

Hetek óta ez megy hogy horgol így nem is beszélünk szinte.


Még ő sértődött be kicsit hogy azt mondtam hogy bocsi, de nem azt nézem mikor szólalhatok meg.


2023. aug. 11. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát, hogy kinek mennyire van itt igaza az nagyon kapcsolatfüggő, de férfiként 1 dolgot mondhatok. Van az a közhely, hpgy mi csak 1 a nök egyszerre több dologra is tudnak figyelni. Ezzel én úgy vagyok, hogy aki mindenre is figyel egyszerre az semmire sem figyel úgy igazán. Én pl szoftverfejlesztőként ha egyszer egy komplex gondolatmenetben vagyok baromira tud idegesíteni amikor közbepofáznak...sőt ...egyáltalan ha nem ott állok veled szemben, rád nézve, hogy ok akkor mi most beszélgetünk, rohadtul idegesít. Ha valamire odafigyelek, akkor ARRA figyelek ODA. És akkor mindkettőnk ideje és energiája megy a pocsékba, mert én sem tudok koncentrálni, és te is fölöslegesen trécselsz, mert úgysem jut el az agyamig, vagy ha igen, azonnal semmivé is foszlik. Baromira feltudnak a kölykeim is húzni ha látja, hogy dolgozom, telefonálok, beszélgetek stb. és ront oda és gondolkodás nélkül elkezdi darálni a mondandóját. Ha nem haldoklik a testvéred, akkor megvárod amíg végig mondom, utána szövegelsz. Nem bonyolult...
2023. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Papucsa vagy. Ha neked ez igy jo akkor minek kerdezoskodol. Te magad nem vagy egyenrangu kapcsiban te vállalod. Akkor kár sírni.
2023. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez a horgolás egy jó ürügy, hogy ne kelljen veled beszélgetni. A tévére tud közben figyelni.
2023. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

És még mindig van, aki válaszol...

2023. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem félórás monológot mondok, csak 1 2 mondatot ha eszembe jut vlmi.

De már esténként ez megy hogy ő horgol én tvzek.

2023. aug. 11. 22:59
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
🥱🥱🥱
2023. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha ő horgol, akkor te horkolj.
2023. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet inkább azzal volt baja amit mondtál.
2023. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valahol jogos. Engem is nagyon bosszant amikor valaki akklr jön a hülyeségeivel, amikor előre szóltam, hogy pihenni, énidőzni akarok.
2023. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnàlatos,- mi lesz ebből az évek mulásával…
2023. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!