Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim előttem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim előttem szerelmes volt egy fullos csajba, de az nem volt szingli, most viszont az. Mit csináljak, hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés

21/L vagyok és van egy 24 éves barátom, fél éve vagyunk együtt. Tudom, hogy mielőtt mi összejöttünk volna, ő nagyon szerelmes volt egy 18 éves lányba, akinek akkor volt kapcsolata, ezért volt csak plátói a szerelem. Nagyon szép lány, aranyos, kedves, rendes szóval tökéletes és már szabad is. Attól félek, hogy a barátom itt fog hagyni miatta. A barátom helyében én is azt a lányt választanám, ő mindig vidám, de korához képest komoly, jó családból származik, értelmes és télleg még én is megfordultam utána, pedig csak a pasikat szeretem!

Viszont nem szeretném elveszteni a barátom, az tudom, hogy nem csalna meg, de attól itt hagyhat. (mostanában ahogy újra itthon van a lány, egyre többet futunk vele össze)

Szerintetek mit csináljak? Hagyjam, hogy minden menjen magától és maradjak egyedül, majd nézzem őket? Vagy tehetek valamit annak érdekében, hogy maradjon velem? Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. okt. 15. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Látom, te is bízol a barátodban...
2010. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Zozymo ***** válasza:
100%

Igen egyszerű!!! Próbálj mindent megadni neki, úgy, hogy ne vágyódjon más után!!! Ha a szex meg a lelki dolgok rendben vannak, nem fog otthagyni egy biztosat egy bizonytalanért..... Ha meg igen, akkor agyilag akkor p*cs hogy nem illik hozzád. Volt egy ismerősöm aki azt mondta :

"Aki vihető, vigyék." Az IGAZI úgyse hagy majd el, ezért hívják így.

2010. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a lány egyedül van, még nem biztos, hogy pont a barátod a következő kiszemeltje.
2010. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne csinálj, ha apsid menni akar, akkor menjen!

Találsz jobbat nála, aki csak téged szeret, nem a fullos csajokat!

Ennyi erővel bármilyen másik fullos csajjal megcsalhat..


Azt meg be ne vedd már, hogy az iylen képes szerelembe esni.. Szerintem veled is csak azért van, hogy ne fagyjon le a farka télen.

2010. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nos a lány tényleg nagyon rendes és nem rossz értelemben írtam azt, hogy fullos, mert igaz, hogy a külsője tökéletes, de azért kicsit ismerem és értékes ember.

A barátomról meg annyit, hogy nagyon szerelmes volt ebbe a lányba és nem tudom, hogy mennyire felejtette el, mennyire vonzódik hozzá...nahh értitek...

2010. okt. 15. 21:13
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Üsd le a konkurenciát egy lapáttal és ásd el az udvar végében.
2010. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn is azt mondom: aki vihetö, vigyék! Ne stresszelj. legyel onmagad, ne stressszelj, de legfokepp ne mondjad/mutasd neki, h tartasz attol, h elhagy.
2010. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanács: eszedbe ne jusson féltékenykedni. Ha el akar hagyni ne úgy tegye, hogy látja rajtad, hogy féltékeny vagy.
2010. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Kedves kérdező nem akrom az ördögöt festeni a falra de ha tönkremegy a kapcsolatod a te nagy foku bizalmatlanságod fog tenni rola ennyire nem lehet mindig a multon rágodni a barátod igen szerelmes volt de az elmult téged választott veled van mert téged szueret most az hogy, a másik leányzo szép meg fullos nem minden! Brobálj kicsit lazitani a jelenel foglalkozni és ne mindig azzon töprengjél hogy, mi lenne mindig is lesznek szép fullos csajok de az nem azt jelenti hogya barátod őket akarná.
2010. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit tenned, a barátod nem fog megcsalni, és szerintem nem is fog ott hagyni. Csak legyél nyugodt, kiegyensúlyozott, magabiztos, odafigyelő, és ne legyél féltékeny.
2010. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!