Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mit kínálnak fel, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit kínálnak fel, az általuk vágyott erős határozott férfinak?

Figyelt kérdés

Miért jó egy férfinak, hogy egy határozatlan gyenge nőt kell pesztrálnia? Persze biztos van nő, aki határozott, és erős. Részűkről nyilván jogos is ez az elvárás. De általában látva a női felhozatalt, nagyon nem ez a többség.



(Értelemszerűen aki nem ilyet akar, arra nem vonatkozik a kérdés.)



#férfi #nő #igény #Férfi jellem #Gyenge nő
2023. aug. 17. 11:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%
Szépség, fiatalság
2023. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
1. De ha aki ezért van egy nővel, azt meg mindennek elszidják….. 🙄
2023. aug. 17. 12:00
 3/43 anonim ***** válasza:
97%

Én alapjában véve erős nőnek tartom magam, csak most épp egy hullámvölgyben vagyok, és az a célom, hogy minél hamarabb összekapjam magam lelkileg.


Ezzel csak azt próbáltam szemléltetni, hogy az élet nem fekete vagy fehér.


Nyilván vannak eredendően gyengébb jelleműek. Ők az általad említett férfi típusban találják meg az "otthont".

Nem értem, mi ezzel a probléma. Irigy vagy az említett csajra?

2023. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem.pesztrálás miatt tetszik nekik a gyengébb nő hanem igy ők lehetnek "felette"
2023. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
89%

"A nők mit kínálnak fel, az általuk vágyott erős határozott férfinak?"

Semmit. (vagy valami alapnál is alapabb általános dolgot, pl. hogy "kedves")

De az, hogy kiről álmodsz, nincs szoros összefüggésben azzal, hogy te magad milyen kvalitásokat tudsz felmutatni. Ha te magad ronda vagy, akkor sem ronda párról álmodozol.

2023. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
92%
Nincs ilyen, hogy mindenki ugyanazt akarja. Se nőknél, se férfiaknál. Azt meg végképp nem tudhatod, otthon milyenek kettesben. Látszólag extra érzékeny nebáncsvirágok is tudnak nagyon is kontrollmániás királylányok lenni. És fordítva egy határozott, nagyszájú nő lehet, hogy otthon folyton sír, hogy mennyire szenved az önbizalomhiánytól. Nem kell ilyen fiókokba rakni az embereket, nem leszel tőle sikeresebb, nincs tuti recept.
2023. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

3. “ Nem értem, mi ezzel a probléma. Irigy vagy az említett csajra?” Igen!


Ha nőként gyenge vagy, sikertelen vagy, vagy csak nem akarsz küzdeni az életben, akkor senkinek semmi baja ezzel.

Ha férfiként ilyen vagy, akkor ásd el magad, jogosan nem kellesz senkinek!

2023. aug. 17. 12:14
 8/43 anonim ***** válasza:

Nem fogod tudni ezt soha, mivel mindenkinek más az igénye más okból és ez így van jól.

Világéletemben azt hittem, hogy erős nőként erős férfire van szükségem, de rájöttem, hogy sokkal inkább kedvesre, aki mellett megnyugszom.

Az pedig igaz, hogy sok férfi szereti a kevésbé erős nőket, mert férfiasabbnak, erősebbnek érzi így magát mellette.

Tőlem féltek és félnek a mai napig, hogy kemény vagyok szerintük, sokkolóan őszinte, és úgy érzik, nem tudnak megfelelni.

Találtam egy végtelenül kedves férfit, akinek erős nőre van szüksége, és ez nem kontrollmániát jelent.

2023. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb férfi eljár melóba és ennyi. Minden mást a nő csinál. Fogalmam sincs, te hol élsz, hogy ilyen jó nálatok a felhozatal. A legtöbb esetben muszáj a nőnek önállóan is boldogulni, nem gyerek, akinek megmondják, mit csináljon.

Aki meg tehetetlen, hát valszeg a férfi pont ezt szereti benne, hogy parancsolhat neki.

2023. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is eléggé őszinte, nyers személyiség vagyok, ha a helyzet úgy kívánja (mármint kérdezik a véleményem, elegem van és kifejtem mi nem tetszik alaposan mindenféle tekintet nélkül a másikra, mert a szép szavak nem hatottak rá) és nekem olyan valakire van szükségem, aki hasonló, mint én. Aki bírja az iramot mellettem, de én is mellette, nem nyomjuk el egymást, puzzle darabok vagyunk.

Ettől lejjebb nem adom, nem fogom magam folyamat vissza nehogy megbántsam az ő lelkiválágát, mert ő nem olyan nyers, de azért bánt engem ugyanúgy. Nálam ilyesmi nem létezik, őszinteség és a fele-fele arányban lévő kapcsolatok híve vagyok, nemcsak párkapcsolat szintjén hanem barátság, szülői dinamika területén is, vagyis azt tanultam, hoztam magammal.

2023. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!