Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak vagy szakítsak, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak vagy szakítsak, ha én vagyok a titkolt szerető?

Figyelt kérdés

Életem szerelmével másfél éve jöttem össze, de már akkor együtt élt egy férfival. Nem érdekelt, akkor is randiztam vele, mert nagyon bejött a csaj, mindenben olyan nekem való. Meg hát reméltem, hogy szakít vele, bár már akkor ki volt tűzve az esküvő időpontja is. Ehelyett férjhez ment a csávóhoz, nekem azt mondta, ezt végig kell játszania a szülei miatt, de majd utána elválik, bízzak benne. Ezt akkor sem értettem, miért lenne a szülőknek katasztrófa egy megszervezett esküvőt lemondani, de türelmesen vártam. Azóta már lassan eltelt egy év. Sokat beszélgetünk telefonon meg üzenetekben, ritkán találkozunk személyesen, de mindig biztat, hogy már nem sokat kell vàrnom, de mindent alaposan elő kell készítenie. A férje egy nárcisztikus, aki érzelmileg zsarolja, öngyilkossággal fenyegetőzik ha elhagyja, verbálisan bántalmazza és teljesen beszabályozza az életét. Ezért ő azon dolgozik, hogy a férje magától kiszeressen belőle, hogy nyugodtan elhagyhassa. Lépésről lépésre próbálja a kapcsolatukat megváltoztatni, de ő sem tudja, mennyi idő kell még, hogy ezt végig játssza.

Én meg közben már bepánikolok a magánytól és a bizonytalanságtól.

Mi van ha soha nem szakít vele?

Meddig várjak?

Ti mit tennétek a helyemben?



2023. aug. 17. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ismerek olyan pasikat aki pl 5 évig várt semmi, 2 évig várt semmi, 6 évig várt semmi. Mármint nem vált el a nő. Nem a pasi nárcisztikus, hanem a nő ilyenkor. Mondjuk te sem vagy 100-as, hogy mindenben olyan neked való, gondolom buksz az ilyen hazugokra.
2023. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel a szakítás kiesik ugyanis te nem vagy kapcsolatban, így annyiban egyszerűsödik a helyzeted, hogy a várás marad.
2023. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megházasodott akkor kellett volna örökre megszakítani vele minden kapcsolatot.

Kívülállóként a nő beteges hazudozó és neked ez a fétised

2023. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az az ok,amiatt férjhez kellett mennie?

Gazdag a faszi?

Nekem úgy tűnik,neki ez pont jó így.

Lehet nem szereti valóban a csávót,de ha én annyira szeretek valakit,léptem volna már rég.

Valószínűleg csak nem akar a pad alá esni,ha a férjével szétmegy..

Szerintem állítsd nyíltan választás elé: vagy Te vagy a férj.

2023. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

Tévhit. Nem életed szerelme.

Ő csak egy foglalt nő.


Amugy jol csinálja. Lépésről lépésre meg tud szabadulni. Bántalmazokkal tenyleg fokozatosan modszeresen kell szakitani. Es ki lehet forditani ugy hogy a bántalmazo maga is akarjon lelépni.

Ezt a stratégiát tényleg szépen okosan fel kell építeni és benne van a se veled se nélküledezős rész is majd. A szakitas kibekulés még négyszer is rész.

De aztán elkopik az egész.

Ellenkező esetben ha hirtelen van akkor a legrosszabbra is számíthat. Sokan túl se élik.


Mivel a tórténetben te se nem segitesz, csak nézel es vársz, tettrekész se vagy nem tudod menekíteni se pl márol.holnapra elkoltozni vagy 100 km-re vele, csak.picsogni tudsz hogy mikor hullik már az öledbe,el kell keserítselek se támasz se segitség se férfi nem vagy a szemében csak aki csendben lapulva vár hogy a nö tökegyedul egymaga hogy száll ebbol ki.

Ez egy hatalmas harc amugy amiben teljesen magára van hagyva mert egy kis félred.gás hidd el az neki nulla.


Most vmi menekulo sziget vagy talán neki, amolyan liánozáshoz csak.

Ha megszabadul es veled lesz aztan visszamegy megint szakit megint visszamegy megint szakit ezt is lejátszotta, és ha felépül, neked be fog inteni.

Tehát csak addig használhatod míg "védtelen", azaz a helyzetét használod ki mert csak ebből adódik hogy veled szóba áll, másbol nem.

2023. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fog elválni, legalábbis azért biztos nem, hogy veled összeálljon.

Kamugép a csaj.

Egyébként ismertem egy hasonló sztorit, csak fordított nemekkel. A pasi is a szülőkre hivatkozott, hogy "muszáj" elvennie, hát, már ki van tűzve az esküvő. Elvette, barátnőm "szakított"(nem voltak együtt, mert barátnőm csak csókig ment bele, ha nem mondja le az esküvőt.) Aztán 1 év múlva így is elváltak. Sok értelme volt.

2023. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Egyszer már választás elé állítottam. Mondtam neki, hogy ne is keressen csak akkor ha eljön a palitól vagy elhozom én. De kétségbe esve tiltakozott hogy ne tegyek ilyet mert mindent elrontok. Nem szabad, hogy kitudódjon neki szeretője van mert nagyon fél a férje haragjától meg a szülei összeomlásától. Ő úgy akar elvàlni hogy a külvilág szemében nem ő a hibás. Leleplezni akarja a férjét lássák meg milyen is ő valójában.

Ja amúgy nem szegény a csávó az esküvő is hatalmas pénzekbe volt.

Nem tudom hogy igaz e amiket mond vagy hazudik valahogy szeretnék rájönni az igazságra csak nem tudom hogy lehetne mindezt megtudni.

2023. aug. 17. 22:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Dehát már megtudtad. Most mondtuk.

A csaj egy másik fickóhoz kötődik. Tök mindegy, hogy ez egészséges, vagy egy beteg kötődés egy bántalmazóhoz, vagy a fickó pénzéhez. A hangsúly a "másikon" van. Vagyis nem hozzád.

#6

2023. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nagyon buta vagy, ha mindent elhiszel neki. Ezt már nem lehet a rózsaszín köd számlájára írni. Az ötös meg retardált, ne törődj vele.
2023. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak 3%ot adok rá hogy igazat mond. Ha annyira veszélyes a férj akkor a "menekülésen" kéne gondolkozni.
2023. aug. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!