Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsak, ha mindkette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak, ha mindketten szerelmesek vagyunk?

Figyelt kérdés
Szeretők..hozzátok szól a kérdésem.. - kevés érzelmi intelligenciával rendelkezőek, ítélkezők, negatív kommententelők kérlek, nincs szükségem rátok, így is van elég problémám! - a szerelmem gyereket akar vállalni a házastársával, mert ezzel akar "rendbe tenni" sok mindent, meg ugye ez " a következő lépés" de szerelmes belém és én is belé, ezért nem tudunk szakítani..már megbeszéltünk barátságok, mindent.. nem akarom elveszíteni, mert ő az egyetlen, aki motivál és aki miatt elkezdtem foglalkozni magammal és azzal, hogy elkezdjem a saját életemet építeni..sokat tanulok tőle, de nem hiszem, hogy végig bírom asszisztálni azt, hogy a szerelmemnek mással legyen gyermeke és azt hallgatni, hogy milyen jó, milyen nehéz, milyen...akármilyen neki egy másik emberrel... lassan úgy érzem, hogy megőrülök... ti hogyan voltatok képesek egy olyan emberrel szakítani, aki az egész világot jelentette nektek??? Nagyon kétségbe vagyok esve! :(

2018. jan. 18. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Beléd szerelmes, de mástól akar gyereket. Ez ám a felelőtlenség..
2018. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Hogy vársz pozitív kommentet? Már ne is haragudj...

Mit vársz mit írjunk? "Ki fogod bírni! Nem lesz gond! Csak másik nőtől lesz gyereke, ez nem nagy cucc! Mással kefélget és beléd szerelmes!!!"

Nos az utolsó mondatom a legfontosabb. A kettő üti egymást. Bocsi.

Ez a pasi nem szerelmes beléd, csak egy lyuk vagy neki. Gondolkozz el, némelyik ember annyira gyönyörűen el tudja ezt hitetni a másikkal.


Másik: mégis mi a pötsömet gondolsz? Ha kiderül (mert mindig minden kiderül), szétmennek, egy gyerek csonka családban felnövését segíted elő. Na ő aztán a ti hülyeségetekről egyáltalán nem tehet!

Bocs.

30F

2018. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy, hogy ezt el is hiszed neki? Nyilván azt mondja, hogy lefeküdhessen veled...hiszen másra nem vagy jó neki. Ha igazán szeretne, akkor már rég együtt lennétek. Önbecsülésed meg 0, ha neked megfelel, hogy csak kellék vagy...megsúgom másnál első is lehetnél.
2018. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Fogod és szakítasz. Ha pedig jót akarsz magadnak, akkor legközelebb nem leszel szerető, mert csak örök második helyre vagy alkalmas.


"kevés érzelmi intelligenciával rendelkezőek, ítélkezők, negatív kommententelők kérlek, nincs szükségem rátok, így is van elég problémám!"

Ne haragudj, nem rosszindulatból... De igazából amit te és a férfi műveltek, az nem árulkodik túl nagy érzelmi intelligenciáról. Az sem, hogy ő az első, aki motivál...

2018. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Ugyan sose süllyedtem odáig, hogy szerető legyek, de léptem már ki olyan kapcsolatból, ahol szerelmesek voltunk egymásba, viszont semmilyen szinten nem működött a kapcsolat.

Nem kell hozzá más, mint egy kis racionalitás és önuralom. Azért vagyunk emberek, és nem valami primitív ösztönlény állatok, mert képesek vagyunk felmérni a szituációt és ha kell, félretenni az érzelmeinket. Már aki, persze. Igen, fáj, na bumm, ettől még teljesen túlélhető és fel lehet dolgozni.

2018. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

de szerelmes belém és én is belé


ha te ezt benyalod, megérdemled a szenvedést!


egyet jegyezz meg: ha valaki szerelmes a másikba és tiszteli is, akkor tőle akar gyereket, vele akar élni, és nem taszítja szeretői státuszba, mint téged ez a faszi, és nem kamuzik szerelemről, miközben az asszonyt készül felcsinálni.


téged csúnyán átvernek, és az a legdurvább, hogy nem látod a fától az erdőt.


egyet tehetsz: kilépsz ebből, még a héten.


ő nem szeret téged, mert az igazi szerelem köszönőviszonyban nincs ezzel a helyzettel, amibe hozott téged.

2018. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Õ nem szeret téged, különben veled lenne!
2018. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

„ő az egyetlen, aki motivál és aki miatt elkezdtem foglalkozni magammal”


Na ezzel van a baj. Ilyen dolgokat nem másért, hanem saját magunkért csinálunk!


Szóval ha érzelmi intelligenciát keresel, azt előbb saját magadban - saját magaddal kell megtalálnod! 😊


És valószínűleg kötni akarod magadat a kapcsolatotok „szerződéséhez”. Ez rendben van, sajnos én is a szakítást tartom korrektnek 🙁

A nem monogám kapcsolatok nagyon nehezek, tudni kell vállalni az ilyen helyzeteket kezelni 😕

2018. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem csak szexelni szoktunk..... de mindegy ..
2018. jan. 18. 18:05
 10/14 A kérdező kommentje:
és köszönöm a véleményeket..de ebben a kapcsolatban nem ti vagytok! :) vannak olyan dolgok, amikben nem lehet hazudni.. van olyan, amit ..hát mindegy hagyjuk ezt a részét! a kérdésem úgy szól, hogyan szakítsak, ha szeretjük egymást? mert így nincs egy akinek már nem kell a másik és csak ignorál utána és kész..hanem így ..csak nem tudom, hogy mit tudnék kezdeni az űrrel.
2018. jan. 18. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!