Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves férfiak! Ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves férfiak! Ti járnátok 17 éves gimnazista lánnyal?

Figyelt kérdés
2023. aug. 18. 00:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
15%
Mi az hogy, akár kettő 17éves gimnazista lánnyal is:)
2023. aug. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%
Igen, jártam volna. Egyébként 29 éves vagyok és 20 éves a barátnőm, igaz 1 éve jöttünk össze.
2023. aug. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
simán bele tudnék szeretni pipa. ő is akarná sztem hogy járjunk mert az idősebb pasikat kedvelik. Igenám csakhát.. parkban sétálni.. bemutatni otthon :D meg fordítva.. na igen ez már húzós dolog!
2023. aug. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
2%
Igen.
2023. aug. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
9%

37 vagyok és 16 éves csajjal járok titokban.


Ne érdekeljen a másik véleménye.

Ez a te életed.

2023. aug. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%

Én biztos nem, nemtudok elképzelni kapcsolatot 17 évessel.

De ha nagyon jól néz ki, max 1-2 dugásra jó lesz.

2023. aug. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Megérkezett az asszonykommandó.
2023. aug. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
9%
nem az asszony kommandó hanem a tipikus Álszent álkatolikus keresztény Magyar osztag jött meg :D
2023. aug. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
31%

Az Úr monddá vala:

- Szeresd felebarátodat (14 felett).

2023. aug. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
13%

Ha jó kijövünk egymással, akkor járnék.

26 évesen jártam 16 éves lánnyal. Két évig tartott vele a kapcsolat. Annak ellenére, hogy 10 évvel idősebb voltam nála, nem tartom egyenlőtlennek vagy egyoldalúnak a kapcsolatunkat. Szokták mondani, hogy nagyon más életszakaszban vagyunk ilyenkor még a korkülönbség miatt. Szerintem nem volt vészes a különbség. A közös érdeklődés megvolt bennünk, mert ugyanazt a sportot űztük. Ő gimnazista volt, én pedig PhD hallgató az egyetemen. Így mindketten tanultunk még. Rendszeresen eljött velem szakmai konferenciákra, így olyan helyekre jutott el, ahova más gimnazista nem nagy szokott. Itt megismert egy olyan környezetet, ami később is hasznos lett neki. Úgy lett vége a kapcsolatunknak két év után, hogy külföldre ment tanulni, engem pedig még mindig az egyetemhez kötött a munkám. Azon kívül mindenben túl is lépett rajtam, mire leérettségizett. Csinos volt megismerkedésükkor is, ezért is figyeltem fel rá. De közben bombanő lett belőle, aki bárkit megkaphatott...

2023. aug. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!