Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jó és rossz oldala van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó és rossz oldala van ha egy 30as pasi egy gimnazistával kezd?

Figyelt kérdés

komoly kapcsolat, mindkét fél szempontjából érdekelne.

Kort és nemet írjatok légyszíves !



2014. júl. 15. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Alapvetően más gondolkodásmód, életfelfogás, ami hátrány.
2014. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ez egyén függő! ha azonos az érdeklődés, jövővel kapcsolatos tervek....és nem gond a kor a mások véleménye...akkor lehet belőle jó kapcsolat...

21F

2014. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen más életet él egy 30 és 17 éves pl. A 30 éves házat, jó kocsit, gyereket akar, a 17 éves meg bulizni, kirándulni, ezt-azt. Nem veszi olyan komolyan az életet, hiszen jó esetben nem is kell neki, mert a szüleivel él.
2014. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Előny: Szűk, hamvas punci

Hátrány: Minden más

2014. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

#2-es vagyok:

Kedves #3-as, nem értek egyet ezzel a kijelentéssel...szerintem lehetnek 17 évesen is komoly elhatározásai valakinek!

Én 14 éves koromban eldöntöttem mit akarok az élettől! és mai napig tartom hozzá magam és nincs jele esetleges változásnak!


21F

2014. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Szellemileg nem partnerek (vagy ha igen valamelyik féllel nincs minden rendben). Lehet én fogom fel furcsán, de szerintem aki komoly kapcsolatot akar az társat keres akire lehet számítani (érzelmileg, anyagilag stb. és nem kihasználni hanem összetartani) egy gimnazista csak testileg felnőtt (ha az egyáltalán) gondolkodásban nincs sok felelősség se türelem, ezek pedig kellenek egy jó kiegyensúlyozott kapcsolathoz, a tapasztalat nem kevésbé. Egy gimis akit a szülei tartanak nem mindig van tisztában vele milyen dolgozni, fenntartani magát az embernek, így nem is tudja milyen kihívásokkal kell szembenéznie a másiknak.

Más az érdeklődési körük, a a kialakult életritmus, a szórakozási formák...sok minden van amin elhasalhat a kapcsolat.

2014. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi, a ti dolgotok. 30+ évesen szarjál mások véleményére és kezdj olyan lánnyal amilyennel akarsz.
2014. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Hm mi is így voltunk hàt melik fêl szemszögéből attól függ. Férfiéböl nem tudok teljesen nyilatkozni de nyilvan jó hogy fiatal szex kölcsönössen lehet jó . A férfi tanithatja a lanyt .làny szemszögéből meg menő hogy idősebb pasia van van aki elvigye ide oda an kiert kicsit komolyodni. Rossz oldala a férfi lassan abban a korban lesz hogy màr csaladosnak kéne lennie amig a csaj még bulizna élne probàlgatnà a hatàrait. És ha bevallal a férfiért egy konolyabb elköteleződést később meg fogja bànni. Érdeklődésikör lehet azonos de példàul attól függ hàny éves a csaj , nem felþêtlenül van tisztàban az élet külömböző dolgaival. Nekünk 3 évig müködött sok sikert
2014. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hosszabb távon prolémás. mikor a nő 40 körül lesz, akkor a pasi fiatalabb pipire fog vágyni..
2014. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hú b+! Aki egy kicsit is élt, az kipróbálta ezt a felállást. Egy harmincas is ember, nem kéne leírni. Sokan még bulizósak, és totál fiatal életfelfogásúak. Míg a 20 év körüliek meg depis nyomorék életképtelenek akiknek semmijük sincs.
2015. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!