Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy kapcsolat szex nélkül? Vélemények, bunkózás nélkül.

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyunk együtt. Az első 3 hónapban megcsalt (orális kielégítés) a Párom egy férfival.(Én vagyok a nő) Magyarázat: mert hogy nekem "nem merte jelezni hogy igénye van" és ez így egyszerűbb volt szerinte..biszex mint kiderült ezek szerint. Ezután kicsit meg zuhantam, de felálltam és megbocsájtottam neki. A szexuális életünk soha nem volt toppon sajnos. Nagyon kevés az ő igénye. Én azt érzem hogy ez a jövőben nem fog működni mert én 30 éves vagyok, ő pedig 35. Élünk egymás mellett mint 2 barát bár állítása szerint ő nem csak mint barát akarja ezt a kapcsolatot de tenni nem tesz semmit. Nagyon sokat beszélgetünk de sajnos érdemi változás nem történik. Mostanában már elég demotivált vagyok a kapcsolatunkat illetően pedig házfelújítás projektben vagyunk.

2023. aug. 18. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Én kiábrándultam volna a biszexes sztori után és már vége lenne.
2023. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Allj állj.

A pasid lesz*pott egy másikat és mer mindig vele vagy?

Szerinted neki tényleg kevés az igénye, vagy inkább a pasikra áll fel neki és velük van??

K

U

K

A

2023. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Ooo szegényem :(

Ez szörnyű lehetett..

"A szexuális életünk soha nem volt toppon sajnos. Nagyon kevés az ő igénye." Mivaan?! A párod annyira vágyik/vágyott a szexre hogy nem várt rád és elintézte máshogy.. Én erre nem mondanám hogy nincs nagy igénye a szexben.. Max feléd.. Ráadásul egy férfi jobban beinditotta.. Elhiszem milyen szar ez neked. Szerelmes vagy. De egy olyan emberbe aki a saját neméhez vonzódik!! (max kicsit az ellenkezohoz is na)

De ki tudja?! Lehet már regota a másik nemhez vonzódik vagy inkább (jobban vonzódik).

Én azt javasolnám, hogy ilyen emberre ne alapozz aki azt se tudja hogy hetero vagy nem. Vagy néha ez néha az. Még a végén szülsz neki egy gyereket mert esküvő után dúl a love és amikor a gyerek már nagy.. Apuci coming outol.. Hell nooww

Szerintem jobb előbb mint később.. De ez csak egy tanács te döntesz🤷🏼‍♀️

Én már rég lapátra tettem volna.. Cumikázza akkor a dikeket ha az kell neki xd

Ne vedd bunkózásnak nem úgy szánom❤️

2023. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is az a gyanúm, hogy inkább meleg.


Én a helyedben inkább kilépnék ebből, ameddig lehet. Sajnálom.

2023. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem meleg lenne, megdugna. Így viszont te csak a takarítónője vagy.
2023. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Hogy derült ki?
2023. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem menne. Van igényem a szexre. Volt, akivel emiatt is lett vége.
2023. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Úgy derült ki hogy hiába közeledtem felè szexuálisan, elutasìtó volt. Aztán a megcsalás után egy hónappal leültettem ès megkèrdeztem mi a baj velem. Akkor mondta el, hogy ő elment egy pasihoz ès a pasi orálisan kielègitette őt. Sajnos valamit össze is szedett ès azèrt volt elutasìtó mert èpp kezelès alatt állt. A legdurvább hogy utaztunk Pestre ès azt mondta èn maradjak a Westendbe, nèzelődjek. Neki el kell szaladnia valahová mert nekem intèz meglepit. Ekkor ment orvoshoz😞 Nagyon türelmes vagyok tudom.....Azt mondja hetero egy kis biszex beütèssel. Sajnos egyet kell èrtsek a 3/6-os kommenttel. Ugyanezt mondtam neki. Illetve hogy sajnos ezek után szexuálisan nem tudok rá úgy tekinteni mint egy fèrfira. Pedig szeretem...
2023. aug. 18. 23:18
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Pffijj
2023. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kuka.
2023. aug. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!