Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem azt, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem azt, hogy a párom mellett a legjobb verzióm vagyok?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, párom 26. 2 és fél éve vagyok vele, de mióta vele vagyok úgy érzem kicsit leállt az életem. Barátaim nincsenek, csak dolgozom, egy egyetemet nem kezdtem el (előtte nem volt rá lehetőségem). Ezeket a dolgokat nem akarom rákenni, én nem keresem a barátaimat, én nem építem az életemet, de normális ez? Semmihez sincs kedvem vele se, vagy dolgozom vagy itthon vagyok. Ritkán programozunk, de inkább a családommal vagyunk.

Kicsit úgy érzem levagyok épülve, de nem tudom…lehet ha nem lenne mégrosszabb lenne


2023. aug. 19. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Nekem.is volt hasonlo kapcsim amiben szinte egy intrová váltam 4 fal közt.

Amikor meg elvitt egy masik srac bulizni meg a haverjaihoz meg szuleihez ugy ereztem egy nap alatt tortent velem annyi minden mint a párommal egy év alatt se.

Es szakitas utan fel se akartam már menni hozzá mert olyan volt mintha börtönből szabadultam volna meg pedig "haza" akarz vinni en meg hisztirohamot kaptam hogy eleget láttam nála a 4 falat kösz.

2023. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Hát, akkor javíts magadon. Elég nevetségesnek éreztem mindig ezt a hozzáállást. A párunk nem egy plusz item a shopból, hogy majd ő update-el minket. Persze, adhat pluszt, segíthet, de nem alkothat meg minket.

Volt egyébként egy ilyen barátnőm. Mondott a végén hasonlókat, meg hogy miattam érzi magát rosszul bizonyos dolgok miatt. Szakítás után kb. fél évvel összefutottunk. Hát, pont ugyanúgy érezte magát, meg is bánta a szakítást.

2023. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
En meg ugy vagyok vele ha senkim se lenne soha es verne csak az élet, akkor se megyek vissza.
2023. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen második, írtam is , hogy nem szeretném rákenni, de mióta vele vagyok kicseréltek és nem értem. Pedig tényleg lányok álma , normális velem, nem egy bántalmazó kapcsolat és nem értem. Sokan mondják mikor összefutok velük az utcán h úristen azóta nem láttak h vele vagyok stb és elgondolkodtam
2023. aug. 19. 13:52
 5/13 A kérdező kommentje:
Elso, gondolom neked alapbol nem volt egy kedves ember
2023. aug. 19. 13:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudtuk nelkul meg minden joszándékuk ellenére energiavámpírok is vannak.
2023. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

#4: "Pedig tényleg lányok álma , normális velem, nem egy bántalmazó kapcsolat és nem értem."

Na, akkor valószínűleg olyan vagy, mint a szóbanforgó exem. Igazából ő sem talált utólag problémát. Egyszerűen elég sok nőnek nem jó, ha jó a kapcsolat. Az kell, hogy a másik folyamatosan szórakoztassa, kiszolgálja, problémázzon és egyebek. Ha ez kell, keress egy ilyen pasit. A srác meg hadd találjon egy olyan barátnőt, aki értékeli.


(Egyébként már megint megtörtént a szokásos: Ha egy sztoriban a férfi a rossz, felpontozás. Ha egy sztoriban a nő, lepontozás.)

2023. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Semmit sem mondtam h milyen rossz nekem, egyszeruen nem ertem h mikor kapcsolatban van egy fiatal lany es nincs problema, akkor h veszithette el ennyire az eletet kb.

Nem sajnaltatni jottem magam h de rossz nekem meg ilyenek.

2023. aug. 19. 14:18
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Nem vettem úgy, hogy sajnáltatnád magad vagy ilyesmi, ne értsd úgy.


"egyszeruen nem ertem h mikor kapcsolatban van egy fiatal lany es nincs problema"

Viszont erre írtam, hogy neked kell a feszkó. Egyszerűen ilyenebb a természeted. Nincs ezzel gond, csak más jellegű pár kell, mint a mostani.

2023. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor tegyél ellene. Látod a problémát, érzed, hogy így nem jó neked, ne őrlődj azon, hogy miért lett vagy van így, tegyél ellene. Mozdulj ki, csinálj magadnak programot, először is akár egyedül, mert ugye nem vagytok szimbiózisban, összenőve, két külön individuum vagytok, önálló, felnőtt emberek, tehát külön-külön is csinálhattok dolgokat. Aztán ha hianyzik a program közben a párod, akkor hívd el magaddal legközelebb. Ennyire egyszerű.

Beiratkozhatsz valami neked tetsző tanfolyamra is, legalább kipróbálsz valami újat. Ha új élmények érnek és egy picit kilépsz a komfortosból, már egyből nem leszel olyan unalmas állóvízben, ahol most érzed magad.

2023. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!