Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm csak tönkreteszi magát emellett a fiú mellett, hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan húzzam ki a barátnőmet abból amibe most van. Halálosan beleszeretett egy olyan emberbe aki csak átvágja. hitegeti hogy szereti és minden jó lesz.. ő meg issza minden szavát.. pedig már nem egyszer megcsalta.. két gyereket is csinált másnak.. és ezt a barátnőm tudja.. mégis képtelen ott hagyni .. mert szereti és azt mondja nem tud rá haragudni.. már lassan 4 éve csinálja ezt és tönkre ment benne. most megkértem hogy költözzön hozzám. és hagyja ott.. majd én elterelem a figyelmét. szerintetek fog menni ? :/ vagy csak még jobban tönkreteszem ezzel hogy így elszakítom tőle egyik napról a másikra? 4 nap múlva jön hozzám elvileg.. de még félek attól is hogy az utolsó pillanatban kitalál valamit és nem jön. Mit tegyek hogy kihúzzam ebből a gödörből ? És mi lesz ha tényleg eljön és nem fogja tudni elfelejteni és vissza akar menni hozzá ?
2011. aug. 14. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azon lehet segíteni, aki hagyja. Más helyett nem tudsz élni.
2011. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ésszel ő is látja hogy nem jó. És mondja is nekem hogy tudja hogy nem érdemli meg őt a pasi.. és hogy most utálnia kéne amiért ilyen féreg.. tehát ezért látok benne valami reményt.. mert ésszel felfogja hogy ez nem jó neki.. csak még érzelmileg nem megy neki.
2011. aug. 14. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz semmit csinálni. Ha egyszer talán vége lesz, állj mellette, ez a legtöbb, amit tehetsz.
2011. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg saját maga nem határozza el, hogy otthagyja, addig akármit csinálhatsz akkor sem fog változni a helyzet.


Láttam már ilyet, de jó vége lett szerencsére. :)

2011. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én soha sem értettem meg hogy lehetnek ilyen gyenge jellemű egyének. Vagy perverz mazochista? Lehet h azt élvezi, ha szenved, szenvedés nélkül neki nem élet az élet???
2011. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!