Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy "agglegénnyel"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy "agglegénnyel". Kevés kapcsolata volt. 56 éves, én 50 éves. Nagyon jókat beszélgetünk, szexelünk is, sajnos csak néha. A problémám az, hogy borzasztóan rugalmatlan. Mit tennétek ti?

Figyelt kérdés
A találkozások, a telefonbeszélgetések akkor zajlanak, amikor ő akarja. Ha együtt vagyunk, egyszer csak fogja magát, és elmegy tőlem, mondván, megnézi az anyját. Eléggé kivagyok. Az 100 %, hogy senkije nincs, egy kisvárosban élünk, ahol szinte mindenki ismer mindenkit.
2023. aug. 19. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat alapja a bizalom es az oszinteseg. Feloled a bizalom hianyzik, felole az oszinteseg. Nem az a baj, hogy hova megy, hanem az, hogy miert. Ha ezt nem tudjatok valahogy kibalanszolni, hogy o betekintest ad az eletenek abba a reszebe, amit nem kot az orrodra, nem fogsz tudni bizni benne. Az agglegenyek nem veletlenul azok.
2023. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából, nekem nem az a problémám, hogy elmegy, oda, ahova, csak nagyon kevés időt szán rám. Nincsenek igazi programok, néha 1 kávé valahol, de többnyire nálam vagyunk. Keveset. Nem ebből áll egy kapcsolat.
2023. aug. 19. 15:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az öregember nem sportkocsi, így a "sajnos csak néha" itt már általános, és a jövőben csak ritkulni fog az aktusok száma, 70-80 éves kora körül végképp eltűnik.
2023. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Oszt mièrt vagy ki egy 56 éves öregember miatt?

Ha nem jó neked, küldd el az anyjába.

Ilyen nők miatt kèpzelik még a nyugdìjas bácsik is,hogy èrnek bármit is.

2023. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire találkozásra van igénye. Ezért agglegény. Min csodálkozol?
2023. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked kevés belőle,neki meg valószínűleg így is sok ez az egész.Talán úgy érezheti,nyomást gyakorolsz rá ezzel a kapcsolatosdival.

Nyilván nem várhatod tőle azt, amire negyven évesen még képes lehetett volna.Neki van egy megszokott életformája,ami nem igazán fog változni.

2023. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt 53 éves , én 40 voltam.

Egy évet bírtam , nem volt ideje rám CSAK szexelni, de csakis heti egyszer, gyakran lelankadt vagy nem is működött eleve, komolyat nem akart, szüleivel lakott…. és azt mondta hogy szereti a szabadságát….

Összejöttem egy fiatalabbal , lett közös gyerekünk, és a felesége vagyok már.

Szerintem amelyik vonakodik az nem akar semmit…….

2023. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Megismetlem, nem veletlenul agglegeny. Ez egy semmi, ami energiat o a kapcsolatba tesz. Nemcsak veled csinalja ezt, hanem mindenkivel. Nem alkalmas kapcsolatra.
2023. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor menj te hozzá...
2023. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De ha normális kapcsolatot nem akar, akkor mit???
2023. aug. 20. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!