Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Má majnem 1eve esmerem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Má majnem 1eve esmerem, de csak 3honapja kezdtünk egymástsal beszélgetni 70, apja járunk együtt. Sajnos, ezt nem zökkenőmentes. ő szerelmes belém, én viszont nem szerelemmel szeretem őt, csak ugx barátként. Ezt ő is tudja . De mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nahyon szeretném,ha szerelems lennék,de nnem tudom erőltetni. Már gondoltam arra is, jobb volna,ha ne. Járnánk együtt,de képtelen vagyok neki megmondani. Sajnálom őt.

(Csilla)



2016. nov. 17. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Csilla, má mé nem a tini párkapcsolatokba írod ezt a zagyvalékot?
2016. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én az emberek/egyéb kat-ba tettem, Drága.
2016. nov. 18. 02:12
 3/3 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Csilla!

Ne is erőltesd! Ha jót akarsz magadnak (és neki) tedd képessé magad neki megmondani. Elismerem, nem könnyű, de ez a legjárhatóbb út (talán), hogy pontot tegyél a végére. Mert az neked is megkönnyebbülés, neki pedig a fájó igazság... de legalább teljesen képbe kerülne. Ha ezek után ezt elfogadja és képes csak barát maradni, akkor OK. De, ha erre esetleg 'berág', akkor meg menekülj... De az is lehet, hogy csalódott lesz és Ő kerül Téged el. Így, vagy úgy, de mindenképpen változtatsz a jelenlegi állapotodon, s ez a lényeg. Lépjél. Aztán a szerelem is vagy eljő, vagy nem. Ezt tényleg nem lehet erőltetni.

2017. dec. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!