Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves vagyok én( nő) is és párom is lassan 3 éve hogy együtt vagyunk. Mostanában egy olyan viselkedést kezdett el, hogy ha ideges akkor nekem jön megtép és kezet emel rám, kiabál velem bárhol bármikor. És ezek után bocsánatot sem kér még inkább büszke és mosolyogva hozzám vágja.. Nagyon törődő típus vagyok mindent megkap tőlem és mindenben segítek neki még is ezt a viselkedést kapom tőle és már elég rossz érzés.. főzök, mosok, takarítok utánna stb ...

Ha jó a kedve akkor mondja hogy mennyire szeret és törődik velem.. ezért is nem tudom eldönteni hogy mit tegyek. Múltkor megpofozott, megtépett, rá lökött az ágyra nagyon csúnyán be vettem a lábam tiszta lila-zöld volt mindkettő és be is dagadt egyből utánna pedig belökött a kanapé mellé ahol megfejeltem a falat és utánna amikor felhoztam hogy mit csinált büszkén mosolygott és mondta hogy nem fog bocsánatot kérni érte...



2023. aug. 21. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mostanában egy olyan viselkedést kezdett el, hogy ha ideges akkor nekem jön megtép és kezet emel rám, kiabál velem bárhol bármikor. " Nem kell tovább olvasni!



Te mégis miről beszélsz??? Azonnal hagyd ott és soha többé ne állj vele szóba. Mi itt a dilemma tárgya? Teljesen hihetetlen ez az önsorsrontás amit véghezviszel! De nyilván tudom, hogy nincs pénzed, ki vagy szolgáltatva neki és/vagy senki soha nem tanította meg neked, hogy ez nem oké.

2023. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Te irtad azt is amikor a párnábal folytogatott meg a hajad rángatta mert felkeltetted?
2023. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Hozzám is jöhetnél takarítani, most elég szaros a Wc
2023. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj a bántalmazo kapcsolatokrol

Eleinte lovebombing aztán leértékelés bántalmazas eldobás/vagy megöl

Es ismérzelgeti a szakaszokat. Egyre kevesebb lesz a jó szakasz az meg is szünik

[link]


Traumakötődesben vagy. Várod a jo szakaszokat vissza. Ezert maradsz benne remenykedsz meg minden. Aztan megint bantalmaz. Jo szakaszok el fognak kopni es nem lesznek.


Reméljük maradando sèrülések nélkül időben lépsz ki

2023. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*ismételgeti a szakaszokat
2023. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Ez vagy kamu, vagy vagy annyire agyhalott, hogy neked ez jó. Mormális nő az első pofonnál otthagy egy ilyet. Ergó, egyikőtök sem normális. Passzoltok.
2023. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Az a 3 év szerintem 3 hónapja.
2023. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy mi tévő legyél?? Ezt most komolyan kérdezed vagy trollkodsz??

Azt akarod hogy megöljön? De most komolyan kérdezem, mert ha vele maradsz minden esélyed megvan rá. Engem is vert a férjem, és pont ezért alapból megertem, és védem a bántalmazott nőket, de ettől a kérdestől felszaladt bennem a pumpa. Mi tévő legyél? Te mit tanácsolnal magadnak?

Ez egy igazi nárcisztikus pszichopata (vagy hasonló), és SOHA nem lesz jobb! Te tehetsz bármit, mindenbe bele fog kötni, és mindig talál okot a verésre. Az egyetlen amit tehetsz, hogy otthagyod, és soha többet szoba se állsz vele, letiltod minden felületről ahol elérhet, és lehetőség szerint sehova nem mész egyedül, ne is lakj úgy egy ideig, mert megtalálhat. Ha pedig úgy megvert hogy van nyoma, akkor holnap vetess látleletet, és jelentsd fel a rendőrségen.

2023. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom, hogy lehet egy nőre kezet emelni. Velem ilyen csak egyszer fordult elő, az akkori barátnőm ollóval támadt nekem, én meg önvédelem miatt felemeltem az öklömet, de nem fajult tettlegességig egyikünk részéről sem.
2023. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagy! Előtted az élet,a jövő. Mi a bánatért vagy együtt egy ilyen pszihopatával??? Te is megcsonkítva akarsz élni,mint akiket a hiradókban mutatnak? Pl a megvakított lány.

Voltam anyaotthonban,ott az egyik anyukát kútból mentették ki,mert azura beledobta. Ő is nevetett rajta,mint a tied. Lépj tőle le minél előbb. Ha nincs hol laknod,keress munkásszállós munkahelyet először. Ne maradj vele,mert ennél csak durvább lesz.

2023. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!