Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jól? Hogy lépjek túl?

Figyelt kérdés
Nemrég feküdtem le életemben először egy pasival, előtte azért találkozgattunk , nagyon jó volt köztünk a kémia. Az első alkalom után már elkezdett furán viselkedni, kicsit eltávolodni. A következő találkozás után újra lefeküdtünk, az már jobb volt. Elkezdett elfoglalt lenni, már az első szex után, alig ért rá. Volt egy megérzésem, hogy mással kezdett el találkozgatni miután megdugott, egy agymenés után letiltottam és kitöröltem mindenhonnan, mert láttam a kilométert , hogy átjárogatott máshoz, külföldön pedig barátnője volt, mint utólag kiderült. Tegnap szembejött velem a városban,4 csaj kíséretében, nem tudom észrevett -e. A lényeg , hogy egész álló nap sírok, egy szarnak érzem magamat, hogy engem sehova sem vitt el, mással pedig mutatkozik. Elvette a szűzességem, utána pedig leszart. Depressziós vagyok , ki se mozdulok. (Tinderes pasi volt)

2023. aug. 21. 18:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez jó tanulólecke, csakis így élheted túl, hogy tanulsz belőle...
2023. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
28%
Fog fel egy jó kalandnak. Szex jó volt és pont. Vége. Lesz más.
2023. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Hány évesek vagytok megkérdezhetem?

Amúgy ez a legjobb hogy letiltottad, törölj mindent ami rá emlékeztet. Idővel könnyebb lesz.

2023. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én 21, ő pedig 25. Minden jó is volt, ha nem láttam volna meg tegnap. Szánalmasnak éreztem magamat, hogy velem miért nem tudott jól bánni
2023. aug. 21. 18:27
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Azért,mert rögtön kifeküdtél neki, vagy látta milyen könnyen ki fogsz neki...
2023. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%

Ne hibáztasd magad, ez az ő szegénységi bizonyitványa hogy képes volt egy szűz lányt átvágni. Majd visszakapja még ő ezt az élettől.

Annó nekem sem úgy sikerült a szüzesség elvétel ahogy szerettem volna, egy ideig bántott, ma már nem foglalkoztat.

Idővel te is túl lépsz ezen, csak legközelebb légy óvatos, a legtöbb srác a csillagokat is lehazudja az égről hogy szexhez jusson.

2023. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Igen, ha nem fekszik le az ember hamar a férfival az a baj, ha lefekszik akkor az. Mi a megoldás? Egyébként 1 hónapig várattam
2023. aug. 21. 18:32
 8/30 anonim ***** válasza:
66%

5# Figyelj már ide, egy normális férfi akkor sem használ ki egy szűz lányt, mikor tudja jól hogy az a lányoknak egy meghatározó dolog.

A srác idősebb is, ha korrekt lett volna és tudja hogy csak bszni akar egyet, akkor nem is megy bele az egészbe.

2023. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

#6 Igen, megköszöntem volna neki, ha békében hagy ha nincsenek komoly szándékai.. lehetett volna egy szép első élményem, azóta félek h ez megint meg fog ismétlődni

Fáj, mert tudtam volna kedvelni el is kezdtem, ő nem tudott meglátni bennem többet

2023. aug. 21. 18:36
 10/30 anonim ***** válasza:
64%

Figyelj, ő látta, tudta, hogy szűz vagy, így könnyen tud manipulálni és sikerrel is járt.

Akkor kell valakivel lefeküdni, amikor már biztos vagy benne, hogy szeret téged úgy mint te őt. Semmiképpen sem akkor,amikor nem visz sehová, nem bánik veled jól/megfelelően!

Te voltál a hibás,mert nem figyeltél kellőképpen oda, ő nem tehet róla, hogy mindenféle gondolkodás nélkül lefeküdtél vele...

2023. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!