Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan mérges rám a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan mérges rám a barátom vagy túlreagálja?

Figyelt kérdés

Pár napja történt hogy én és a barátom két másik meleg fiúval ittunk. Ebből egyiküket régóta ismerem és haveri szinten vagyunk, sosem volt köztünk semmi több, haveroknál. A másik pedíg sosem próbálkozott nálam.

A probléma ott kezdődött hogy én aznap úgy berúgtam hogy konkrétan az este nagy része kiesett és másnap értetlenkedtem hogy miért haragszik rám a párom.

Elmondta hogy azért akadt ki mert egyikőjük az arcomba nyomta a lábát, másikojuknak meg egyszer megnyaltam a hasát.

Teljesen értetlenül álltam mert számomra ez olyan dolog amit csomó ember alapból csinál akár józanul is hülyeségből, nemhogy fosrészegen.

Annyit biztosra tudok hogy semmi szexuális indíték nem volt emögött, csak simán részegen hülyéskedtünk, nem egymás faszát nyeltük meg orgiáztunk vagy mittudomén.

Tudom a barátomról hogy féltékenyebb a nagy átlagnál és még úgyahogy meg is érteném hogyha emiatt valamennyire mérges lenne, de ő úgy kezeli a helyzetet mintha kb megcsaltam volna.

Tipikusan az a helyzet hogyha hetero fiúkkal lett volna ugyanez szerintem pont leszarta volna, lehet hogy még nevetett is volna rajta.


Az elmúlt nap abból állt hogy ezen vitatkoztunk hogy normális-e az hogy emberek részegen csinálnak ilyet hülyeségből a haverjaikkal vagy sem.

Ti mit gondoltok?

Jogosan van ilyen szinten felháborodva vagy túlreagálja?



2023. aug. 22. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
igen, kicsit fogd vissza magad, nekem a csajom volt ilyen.
2023. aug. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem túl reagálta, de neked meg nem lenne szabad ennyit inni, mert legközelebb, ki tudja mi lesz. Amúgy egy extra féltékeny pasival lenni maga a pokol, és idővel csak rosszabb lesz. Gondoltam, csak szólok.
2023. aug. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

Idővel majd meg is verhet ezért.


Amúgy felnőtt kategóriába erős ez a kérdés.

2023. aug. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Igaza van, sem hülyeségből józanul, sem ital hatása alatt ilyesmiket párkapcsolatban az ember nem csinál!


Volt ott több mint valószínű flört is, (akár csók) nemcsak nyalogatás. Mindkettő a megcsalás kategóriába tartozik.

Nem kéne annyit inni és még egyszer írom végképp olyasmiket tenni.


Nem reagálja túl, kár, hogy nem dobott ki, de lehet még ki fog...

2023. aug. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

Most jól értem, hogy te vagy a nő és két meleg srácra féltékeny?🤡

Tapasztalatból mondom, hogy lesz még ennél nagyobb balhé is, ha ezen hisztizik és ilyen értetlen..

Az én exem a barátnőmre és a szintén meleg haveromra volt féltékeny, mert olyan kevés volt az önbizalma, hogy tőlük is sajnálta az időt, amit velük töltöttem.

Úgyhogy hamar ex lett…

Ezek mind hülyék, menekülj!

2023. aug. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit figyelni kéne, hogy m3nnyit iszol. Az sose jó, ha nem emlékszel arra, hogy mi történt.
2023. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nem a pasid a gáz, hanem te, hogy képes vagy úgy berúgni, hogy így viselkedsz. Én szégyellnélek társaságban, az biztos, teljesen mindegy, kiket nyalogatsz és hol, az csak a hab a tortán...
2023. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Két megjegyzésem lenne.


1.: Kimaradt hogy mindketten fiúk vagyuk tehát itt egy meleg párkapcsolatról van szó. (Csak mert ezt páran nem vették észre a cimkékből)


2.: A kérdés nem arra irányult hogy szégyeljem-e magam azért mert nagyritkán többet iszok a kelleténél, hanem arra hogy szerintem nem jár halálbüntetés azért mert valaki ártatlanul hülyéskedik kicsit, ráadásul olyan dolgot csinál ami melegek között normálisnak számít.

2023. aug. 22. 10:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, hát ha tökrészegen más meleg srácokkal flörtölgetsz a pasid jelenlétében, akkor igen, kell szégyellned magad :D Így már kicsit más a leányzó fekvése.
2023. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor kérdező szakíts. Szórakozz akivel csak jólesik.
2023. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!