Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos ha ezért mérges lettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha ezért mérges lettem?

Figyelt kérdés

A barátom minden hónapban eljátssza azt, hogy egy hétvégén nem jön. Mi csak hétvégente tudunk találkozni 1-2 napot. Most sem akart holnap jönni. Azt mondja ilyenkor hogy vagy beteg, vagy dolga van. Nekem ez kicsit hihetetlen már. Nem egyszer okozott már így csalódást.

Karácsonykor sem hívott el náluk, ő meg itt aludt.

Mondtam, hogy szakítsunk, ha ennyire nem vagyok fontos neki, ezután megsértődött rám. Aztán kibékültünk, azt mondta nem fogja elfelejteni, hogy ott akartam hagyni, és hogy nem vettem fel neki a telefont, mikor hívott. Ő sokszor fel sem vette a telefont nekem, és ezek előtt viccelődött azzal, hogy ő könnyen talál utánam más nőt. Azzal védekezett, hogy én az ott hagyást komolyan gondoltam, míg csak viccelt.


2021. dec. 30. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jogos vagy nem jogos. Eltérőek az igények. Szerintem nem kötelező minden hétvégén együtt lenni, belefér ha 1 hétvége kimarad. De ez én vagyok, elég laza a hozzáállásom ezekhez.


A ti igényeiteket kell összeegyeztetni. Ha nem megy, vagy kompromisszum de ha nagyon nem, akkor szakítás.

2021. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem hagysz neki elég teret és menekül. Mégis ki örülne ha minden hétvégéje el lenne cseszve? Inkább találkoztatok 2 hetente.
2021. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj, hogy nem tudta őszintén, normálisan elmondani, mi a probléma. Valószínűleg több levegőre vágyott és vágyik, de mivel félt, hogy megbánt, inkább kamuzott, menekült, játszmázott.Te vagy megelégszel egyelőre egy lazább kapcsolattal és egy komolytalan pasival, vagy keresel olyat, akire lehet építeni. Ebből is lehetne később komoly persze, csak ahhoz szerintem külön idegrendszer kell...
2021. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg kár ezt erőltetni.

Külön akar szilvezterezni?

2021. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ő sokszor fel sem vette a telefont nekem, és ezek előtt viccelődött azzal, hogy ő könnyen talál utánam más nőt."


Én annyit mondtam volna, hogy rendben, akkor sok sikert hozzá, aktuális a projekt.

2021. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy mit mondunk, mert olyan vagy, mint a többi fiatal naiv lány, látod te is, hogy full szar az egész, de szereted, és ha beledöglesz is, de vele maradsz… az ember azt hinne, hogy ezt kamasz korban kinőjük, de ezek szerint nem…

Azt mondja, simán találna rajtad kívül mást, magyarán pótolható vagy. Innentől kezdve a kapcsolatnak van egy nagyon közeli lejáratú szavatossága.


23 n

2021. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden csak nem kapcsolat. Ki vagy hasznalva babyke

Offold Te is Őt nem hagyd magad atverni

2021. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha hétvégén SEM szeretne rádérni akkor mégis mit vársz? Online fogtok csak randizni?

Ismerős ez a könnyen talál utánad mást Kb otodjere írod ezt ki

Kinlodj vele tovább ha neked ez jó

2021. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem már onnan "offos" lenne, ha csak hétvégén tudnánk találkozni.Ez így nem kapcsolat.
2021. dec. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!