Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleférne ha merges rad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleférne ha merges rad a parod a kollegajanak panaszkodik?

Figyelt kérdés

A kollegaja festo,nekem meg pont aktualissá vált egy szobafestés ezért párom beszélt a kollegájával elvállalná e.

Egyik nap mondta,hogy estefele hozná a szinmintát a festékhez,hozta is ugyan viszont 6 sör kíséretében ami már túlzásnak tartottam mivel en voltam csak egyedül

Aztán olyan reszletességgel elkezdett mesélni a párkapcsolatáról,hogy már nincs szexuális életük,haza megy nincs semmi...olyan kellemetlenul ereztem magam,2x találkoztam eddig vele összesen és nem értem egy majdnem szinte idegennek miért tárulkozik ki ennyire bárki ráadásul semmi köze nem volt a festéshez

Abbol amit a parom panaszkodott neki mikor mérges volt kreált a történetébe hasonló helyzeteket,hogy vajon mi lesz rá a véleményem


Neheztelek a páromra,hogy miért tereget ki ennyire bárkinek aki aztán megpŕobal visszaélni vele

Mi lenne a vélemenyed ezek után a párodról is meg a festőről? Folytatnád a festést vele?


2023. jún. 11. 05:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lesz a legkevesebb problémád, ha ezt a havert választod a festéshez. Én tuti más keresnék a melóra. Vagy a sarkadra állsz, és kikötöd, hogy ameddig melózik nálatok 8-16-ig nem ihat. Ásványvíz, üditő-de alkohol nulla.
2023. jún. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amiatt sem férne bele, hogy a barátodnak és a haverjának is nagyon megy a szennyes kiteregetése,ami szerintem primitív.

A másik meg a pia.Amiatt szintén felejtős...

2023. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Ne tarts igényt a munkájára.

Fess ki magad, jó móka amúgy. Nekem bejött, igaz fàrasztó volt, de nagyon jó érzés utána a munkádat látni.

Na de visszatérve, tényleg ne alkalmazd. Köszi, majd értesítünk ha téged választottunk a munkára. Ennyi.

Az ilyen embereket nem szabad beengedni az életedbe. Felesleges, mert csak megkavarják a kakit.

Amiket leírtál róla egy tipik melós alkesz f@szinak tűnik. Szükséged van neked egy ilyenre?

2023. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele. Egy felnőtt ember ne másnak panaszkodjon a párjáról, hanem beszélje meg vele a dolgokat. Halálom, hogy 25+ éves emberek mindenkivel megbeszélik a veszekedéseket csak a szerelmükkel nem.
2023. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!