Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Már teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már teljesen hülyének érzem magam. Bocs, ha hosszú lesz.

Figyelt kérdés
Párom folyton lealacsonyít, bármi történik az a reakciója, húzz innen a pi-csába. Már a kapcsolatunk elején is volt hasonló megnyilvánulása, de meg tudtuk beszélni, most valamiért nem lehet megbeszélni semmit, mindent azzal indokol, hogy kevés a szex, meg nem úgy van ahogy ő szeretné, 6 éve a pár-pár előtti szexre akar rávenni, de én nem szeretném. Meg azt mondja, hogy megváltoztam! Hogy a fenébe ne változtam volna meg, ha mindig minden rossznak én vagyok az oka. Ott kezdődött, hogy már esküvő után egy héttel (1 éves gyerek mellett) azt mondta kellett ez nekem, csak azért mert egy papírt nem talált meg azonnal és úgy gondolta én tettem el, majd kiderült, hogy az egyik nagyobb fia rakta el (előző házasságából), de nem szólt a gyerek, hanem hagyta, hogy engem mondjon el mindennek az apja. Majd az évek során jöttek a hasonló dolgok, mindig megvádolt, hogy ez nem így volt, én csak ferdítek, kamuzok. Házasság előtt mikor összejöttünk már akkor megfenyegetett, ha megcsalom, vagy ha pénz tűnik el.. nem szeretné megtudni, hogy ilyet csinálok. NEm is akartam ilyet tenni, így ez nem jelentett gondot. Született egy közös gyerekünk, azóta rosszabb lett a helyzet, folyton el akarja velem hitetni, hogy rossz szülő vagyok, nem törődök a kicsivel, pedig mióta megvan azóta én csinálok körülötte mindent, szokta is mondani te akartad, hogy legyen, háztartást egyedül csinálom, néha megyünk étterembe az igaz, vagy megyünk termálfürdőbe, de ott is olyan idegen, a gyerekkel mindegyik medencét ki kell próbálni, de ő nem igen akar jönni, ül egy helyben és nézi a másik nőket. Azt tudni kell, hogy nincsen nagyszülői segítség, így az sincs, hogy kire hagyjam néhány órára, hogy kettesben lehessünk. Barátaim nincsenek közeliek, mert módszeresen elzavarta őket, vagy úgy intézte, hogy ne keressem a társaságukat. Testvéreket (ővéit, enyémeket is) elüzte. Testvéremmel közös óvodába járnak a gyerekeink, egyszer látta, hogy ő is bement utánam az épületbe, mikor jöttem ki már kérdezte, biztos próbálkozott barátkozni, közelíteni igaz? Mondom nem, csak köszönt. De egy ideig hallgatással büntetett, meg benne volt a tüske, hogy de biztos, hogy akarnak valamit, folyton gyanúsít. Sokszor hiteltelenné tesz, mert megigérek valakinek valamit, és tud róla, van hogy úgy intézze, hogy ne tudjam megcsinálni, késsek. Nagyon bánt, hogy így megvezetett, mindig mondja, hogy kellett ez nekem, erre én csak annyit szoktam mondani, hogy nem volt kötelező semmi, de érvel, hogy kiszedett a mocsokból (több pénzem és házam is volt mikor megismerkedtünk), meg hogy semmi sem lett volna belőlem nélküle. Szerinte a pénznek közösnek kell lennie, így az ment a közösbe. A házat meg addig mondta, hogy tönkre fog menni, mert nem lakják, kirabolják, mert a település nyitottabb felén van, én meg hittem és eladtam, ez is ment a közösbe. Neki van egy saját, meg később vettünk egy másikat, ebből csak a fele lett az enyém. De van 3 gyereke az előző házasságból, akik bizony nem nagyon kedvelnek, pedig 12 éves koruk óta segítettem az apjukat, hogy felnevelje őket, kb. 8 év ment erre rá, de nem tartanak semmibe, így ha vele valami lesz én és a gyerekem röpülünk innét a búsba az tuti, mert nekik kell majd az örökség. A legnagyobb fájdalmam, hogy folyton a válást emlegeti a párom, meg hogy hoz egy nőt ide (és már a kicsi is mondja, hogy nem kell másik nő jó ez az anya nekem), aki megad neki mindent (sz.pás, páros szexek,). Az intim rész is ott ferdült, el hogy szerettem volna vele lenni, de ő felnőtt filmeket nézett éppen, erre azt mondja nekem, hogy fordulj befelé ne bámulj mit csinálok. Volt olyan is szex közben lelökött magáról, hogy ez egy rakás szar és húzzak el innen. Szexre felhívás is olyan, hogy elmond előtte mindennek, lealacsonyít, lusta seggűnek nevez és elvárja, hogy utána pörögjek rajta. De szex közben hozzám sem ér, szoktam neki mondani, de nem csinálja. Amúgy sem szeret senkihez hozzáérni, senkihez alkalmazkodni. Sajnos csak évek alatt derültek ki ezek a dolgok. Most se pénzem, se munkám, se házam, nem tudom, hogy mit lehet tenni, vagy lehet hogy tényleg én vagyok a rossz? Sokszor mondja, hogy hülye, marha, egy állat vagy, nem normális. Vizsgáltassam ki magam mert valami nagy baj van fejben. Próbálja velem elhitetni, hogy feledékeny vagyok (mert pl. nem tájékoztat infókról). Most hogy 2 hónapja itthon vagyok dolgozok a ház körül, de ha valami elkészül, mindjárt azt veszi észre, hogy mi nem lett kész. Este meg problémázik, hogy én mindig alszok, hát fél 6 kor kelek, egész nap fizikai munkát végzek és vajon miért vagyok fáradt este 10-kor? Ő ha hazajön rohan a géphez és ott ül, majd alszik délután, és fent van sokszor hajnalig a gép előtt. Nagyon a fűnyíráson kívül, meg olyan dolgokon kívül amit szeret nem igen csinál. Régen annyira szerettem, most már inkább félek tőle, úgy tud üvöltözni, hogy remeg az összes csontom. Nincs hová menjek, szüleim meghaltak, a házzal meg így jártam, mert naiv voltam. Ő akar válni nem tudom mi lesz, vagy keres mást. Azt mondta, hogy ne legyen nagy a po.fám, hogy ide dolgoztam 11 évet, mert majd ügyvéddel kiszámoltatja, hogy mennyit kerestem eddig. Ő élni akar, mert megy az idő azt mondja. Meg azt mondja olyan mintha egy vénasszonnyal lenne együtt. Ha lenne anyukám akkor ezt neki mondtam volna el. Bántást nem kérek, így is magam alatt vagyok, már nevetni sem tudok jó ízüt, mert arra is van valami nyűge. Mit lehet tenni?
2023. aug. 22. 08:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fuu, hát ezt rossz volt olvasni. Ha már az elején is ilyen volt, miért szultel neki gyereket? Ez egy bántalmazott, mérgező kapcsolat, nem hinném, hogy valaha jobb lesz. Tud valaki segíteni, ha el akarsz jönni? Opció a válás? Rá fog menni az egészséged erre.
2023. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy pszichopata. De jó hogy látod ezeket és nem vagy elvakult. Figyelj, nagyon nehéz lesz egyedül segítség nélkül, de váljál el! Keress egy ügyvédet mondd el hogy ez a szitu, hogy házasság előtt volt házad eladtad stb.. felvilágosít hogy mit váratsz. De figyelj teljesen mindegy hogy egy forint nélkül lépsz ki az egészből, ebből akkor is ki kell lépni! Szerintem a testvéreddel felveszed a kapcsolatot, hogy ki akarsz lépni, tuti segíteni fog!
2023. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Szép lassan leépulsz es csá. Majd kidob.
2023. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármit is csinálsz ő mindig, de mindig ilyen lesz. Soha nem fog neki semmi sem megfelelni, amit csinálsz. Akkor sem, ha mindent úgy csinálsz, ahogy ő szeretné, mert ő ilyen.Mellesleg más nővel is ezt fogja csinálni. Jobb is ha elváltok, ezt ne sajnàld.Keress már most munkát akármilyet. Muszáj lesz megállnod a saját lábadon.
2023. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem olvastam végig. Nem azért mert hosszú, mert az első mondat után világos, hogy ebben a történetben te vagy az idióta
2023. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

"ebben a történetben te vagy az idióta"


A párjának meg csak így tovább? Tényleg normálisnak látod, amit művel?

2023. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom mindennek ellenére nagyon szereted és ő életed párja....


Hogy az életedet tönkre fogja tenni és a legszebb éveid mennek tönkre az tuti.

2023. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

#6 nem olvastam tovább mit művel a másik, de nincs is jelentősége.


"Párom folyton lealacsonyít, bármi történik az a reakciója, húzz innen a pi-csába. Már a kapcsolatunk elején is volt hasonló megnyilvánulása, de meg tudtuk beszélni"


Innentől kezdve aki ilyen hülye, megérdemli a sorsát

2023. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szülj még egy gyereket neki... . Komolyan: hagyd ott.
2023. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Házasság alatt minden közös, kivéve, ami előtte már különvagyon volt. Mindegy kinek a nevén van és, hogy te mennyit dolgoztál. Menj bele a válásba, vagyonmegosztás lesz, gondolom lehet bizonyítani, hogy az eladott ingatlanos bele lett forgatva a másikba. Ez egy pokol amiben élsz, a gyereked miatt is legyél erős, ne hagyd magad kisemmizni.
2023. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!